Kryefjala Logo

E shtuna surprizë me astrologun tuaj Paolo Fox

11 Mars, 2023 | 10:53 am

Dashi-Sot prisni të përjetoni emocione të bukura.
Kushtojini vëmendje vetëm mënyrave se si do t’i drejtoheni partnerit, sepse ai mund të ofendohet nga disa fjalë të shumta. Ka ndryshime në punë.

Demi-Yjet po flasin për lajme të mira në planin e dashurisë këtë fundjavë, ndaj përpiquni të planifikoni diçka të këndshme me partnerin tuaj. Për sa i përket punës, pas stresit vjen një moment relaksi.

Binjakët-Mos i nënvlerësoni takimet e reja sepse mund t’ju befasojnë.
Për sa i përket punës, pavarësisht momentit të vështirë që po përjetoni, do të vijnë kënaqësitë e para.

Gaforrja-Ju jeni duke përjetuar një dramë të vogël dashurie, por, thellë brenda, ju pëlqen kështu.
Në punë bëni kujdes sepse ka disa dyshime.

Luani-Në këtë ditë duhet të matni gjestet dhe fjalët ndaj partnerit për të shmangur konfliktet e panevojshme. Në punë, kushtojini vëmendje diskutimeve me kolegët me të cilët mund të mos jeni dakord.

Virgjëresha-Sot do të ishte më mirë të nxirrni në pah gjithë qetësinë në dashuri dhe në punë, në zgjedhjet tuaja përpiquni të ndiqni vetëm idetë tuaja pa u ndikuar nga të tjerët.

Peshorja-Ju keni një dëshirë të madhe për dashurinë ndaj lëreni veten dhe mos i nënvlerësoni takimet e reja me ata që merren me dikë si luani.
Dhe në punë keni shumë nevojë për stimuj të rinj.

Akrepi-Sot me këtë hënë të bukur premton të jetë një ditë plot emocione.
Gjithçka po shkon mirë në punë dhe marrëdhënia me kolegët më në fund është përmirësuar.

Shigjetari-Organizoni diçka të këndshme për të bërë së bashku me partnerin sepse keni favorin e yjeve për të përjetuar emocione të forta.
Në punë është më mirë të tregoheni më të kujdesshëm dhe të shtyni zgjedhjet e rëndësishme. Kujdes nga shpenzimet.

Bricjapi-Kjo ditë duhet marrë me një kokërr kripë. Në dashuri mund të ketë blloqe dhe në punë jo gjithçka do të shkojë në rrugën e duhur. Shtrëngoni dhëmbët.

Ujori-Ky qiell është i bukur për të jetuar dashurinë në maksimum.
Në punë, nga ana tjetër, ka disa shqetësime edhe nëse një rikuperim i mirë do të vijë në ditët në vijim.

Peshqit-Kjo ditë ofron emocione të bukura ndaj lëre veten.
Në punë, pas një momenti stresi, mbërrijnë kënaqësitë dhe më në fund arrini t’i jetoni gjërat më lehtë.

Të ngjashme