Kryefjala Logo

E shtuna premtuese e astrologut Paolo Fox

25 Qershor, 2022 | 11:51 am

Dashi-Kjo e shtunë sjell emocione të bukura dhe madje disa ngjarje të papritura. Lëreni veten të lirë nga surprizat në dashuri dhe në punë,por mos u besoni të gjithëve.

Demi-Në dashuri kujdes nga disa debTe, por asgjë shumë serioze. Në punë mund të lindin disa probleme që duhen trajtuar me qetësinë maksimale.

Binjakët-Shijoni këtë fundjavë me yjet në favor. Në punë, prisni lajme vërtet interesante.

Gaforrja-Edhe pse këto kohët e fundit zemra jote është pak e shpërqëndruar, kjo periudhe ka filluar te jete më e mirë për dashurinë. Në punë, vazhdoni të punoni shumë.

Luani-Në dashuri kini kujdes sepse ndonjë ngjarje mund t’ju prishë planet. Në punë përfitoni nga çdo mundësi që ju vjen.

Virgjëresha-Ndaloni mendimet negative pasi ka ardhur koha të jeni pozitivë në dashuri. Në punë lajmet janë afër dhe në verë mund të keni një rritje të këndshme.

Peshorja-Në këtë ditë do të arrini të rregulloni një marrëdhënie që ju kishte zhgënjyer. Në punë duhet të përqendroheni te qëllimet tuaja dhe të vazhdoni me kokën ulur.

Akrepi-Sot nuk ka asnjë lajm në dashuri por një energji e mirë për t’u shfrytëzuar në fundjavë. Kujdes,mund të ketë tension në punë.

Shigjetari-Më mirë mos i jepni shumë peshë kaosit emocional që mbani brenda. Merrni një ditë për veten tuaj.

Bricjapi-Dashuria është e mrekullueshme por mos i harro qëllimet e jetës. Ky është një moment delikat në punë që sjell shumë ndryshime.

Ujori-Mos e merrni si të mirëqenë partnerin tuaj , por kushtojini atij më shumë vëmendje. Në punë mos e stresoni shumë veten, kushtojini kohë mirëqenies suaj.

Peshqit-Pas një stine pranvere që nuk ishte tamam më e mira, dashuria kthehet të shkëlqejë në jetën tuaj. Në punë duhet të përmbaheni dhe të prisni pushimet.

Të ngjashme