E shtuna me hatër nga Paolo Fox vetëm për këto shenja

1 vit më parë

Dashi-Ditën e sotme,m Hëna nuk është në shenjën tuaj, por ju përpiquni të mos bëni veprime impulsive. Në punë, mos nxisni debate të panevojshme.

Demi-Në dashuri nëse duhet t’i bëni një kërkesë partnerit tuaj, bëjeni më vonë, aty nga mesi Prillit. Në punë, kushtojini vëmendje financave.

Binjakët- Falë ndikimit të Hënës, do të kaloni çaste të bukura, veçanërisht nëse jeni të rrethuar nga njerëz pozitivë. Në punë kërkoni këshillën e një eksperti.

Gaforrja- Në dashuri përpiquni të mos mërziteni dhe merrini gjërat me qetësi. Në punë mos e nënvlerësoni mundësinë e ndryshimit.

Luani-Në dashuri bëni kujdes me një person të shenjës së Dashit ose Shigjetarit,por mund edhe të lindin emocione të bukura. Në punë nëse doni të paraqisni një kërkesë prisni dhe pak.

Virgjeresha- Këto ditë dukeni shumë energjik nga ana sentimentale. Nga ana tjetër në punë nuk ju pëlqejnë ata që paragjykojnë dhe keni pakënaqësi.

Peshorja/Përpiquni të mos zemëroheni me partneren. Ju dëshironi të largoheni nga puna edhe nëse kjo mund të nënkuptojë se duhet të bëni një veprim të rëndësishëm.

Akrepi-Sot duhet të organizoni diçka të bukur me partnerin.
Nga ana tjetër, jeni shumë të orientuar drejt zgjidhjeve dhe jo konkurrencës.

Shigjetari-Kjo fundjavë do të fillojë me një dhuratë për ju.
Ndërsa në punë është dita e duhur për të realizuar një projekt.

Bricjapi- Në dashuri nëse ka diçka që ju shqetëson dini si të reagoni shumë mirë ndaj çdo provokimi.
Në punë mund të ketë një përballje të rëndësishme me shefat dhe kontaktet.

Ujori- Në dashuri shumë shpejt do të vijnë emocione të bukura, sidomos për beqarët. Në punë duket se po ecni me ritme të ngadalta por nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

Peshqit-Në dashuri aftësia juaj për të vepruar do të kompesohet. Në punë prisni lajme të reja!

Të ngjashme