Kryefjala Logo

E shtuna e pushimit me astrologun Paolo Fox!

25 Maj, 2024 | 10:13 am

Dashi-Ky qiell të fton të bësh shumë dhe prandaj të fton në një dasmë, për ty që je gjithmonë gati të hidhesh në aventurë të reja. Në këtë fundjavë do të shoqërohen me energji të mirë, dhe në dashuri do të mund të jetësoni situated intriguese.

Demi-Nga metodologjia dhe preci: caktoni të sqaruar se si janë takime për pikëpamjen ekonomike. Prej disa kohësh keni dashur të hidhni gjithçka, por po e shtyni deri në fund të çdo sellmi në fund të qershorit, por duke qenë se është fundjavë, shijoni jetën.

Binjakët-Ju jeni duke përjetuar një vërtetim të veçantë të veçantë, të bukur, problematike vetëm se do t’ju duhet të bëni shumë më tepër. Rrethojeni veten me punëtorët e mirë dhe të besueshëm. Sugjerimi për të bërë pak dhe për të bërë më mirë është gjithmonë i vlefshëm.

Gaforrja-Është një problem që ju mendoni për dashurinë, këta janë, nëse dëshironi, ju duan të marrin shumë të dashur në fushë, si për bashkëjetesën dhe martesën, mund të keni shumë më tepër.

Luani-Maji, ky muaj për t’u harruar, tani është në rrugën e tij dhe gjithçka tjetër. Në fund të ditës, nëse dëshironi të skuqni mishin, duhet të dini se si ta mbushni me fitone.

Virgjëresha-Lodhja dominon skenën, jeni të rrethuar nga njerëzit e paqartë ose jo të besueshëm. As familja ime nuk duhet të besojë se unë duhet të jem i lumtur me cilido. Mundohuni të jeni të durueshëm dhe keni kujdes nga ata që janë ziliqarë.

Peshorja-Bej nje analize te kujdesshme te asaj qe ka ndodhur muajt e fundit, por mos mendo me zhgenjimet, shume prej jush jane hedhur ne pune per te mos menduar per dashurine nga frika se mos lendohen por tani Afërdita është e bukur. mos e harxhoni kot.

Akrepi-Humori këtë fundjavë është pak i keq, por për momentin ka një situatë të mirë astrale për ju, kështu që humori i keq do të zhduket tashmë të hënën. Në ditët në vijim takimet do të jenë shumë të rëndësishme.

Shigjetari-Ne mund t’ju ftojmë vetëm të jeni të kujdesshëm me këtë qiell që ju provokon: pa zemërim, pa argumente, pa polemika, pa dëshirë për hakmarrje. Jeni të zhgënjyer dhe të frustruar, por vazhdoni, rrota kthehet, koha juaj do të vijë përsëri.

Bricjapi-Hëna në shenjën tuaj ju sjell forcë, vendosmëri, guxim, nuk jeni aspak shumë i ashpër, jeni i besueshëm. Ende shumë kënaqësi nga aktiviteti juaj i punës dhe gjithashtu në dashuri, më në fund qielli është i kthjellët.

Ujrori-Dëshira për liri dhe udhëtim rikthehet për ju, kujdesuni për trupin tuaj dhe mos qëndroni të mbyllur në mjedisin tuaj, ju hapen perspektiva të reja por duhet të jeni të hapur për t’i identifikuar. Përfitoni nga sharmi juaj që Venusi forcon.

Peshqit-Kjo është një fundjavë e veçantë dhe ditët në vijim do të jenë gjithashtu. Mundohuni të qëndroni mendjelehtë sepse xhelozia dhe intoleranca mund të prishin marrëdhëniet, edhe në punë nuk është koha më e mirë për të pyetur dhe ekspozuar veten.

Të ngjashme