E premtja nis me parashikimet e astrologut Paolo Fox

2 muaj më parë

Dashi-Debatet në dashuri duhen evituar, sidomos nëse dilni nga një situatë grindjesh të vazhdueshme me partnerin. Në punë duhet të qëndroni të qetë.

Demi-Nëse jeni në një lidhje të gjatë, yjet ju mbrojnë,beqarët nga ana tjetër mund të shijojnë aventura të reja.
Në punë mos u nxitoni pasi kënaqësitë do vijnë.

Binjakët-Nëse jeni në kërkim të dashurisë, dilni më shumë dhe mos qëndroni brenda. Në punë mund të merrni propozime të reja interesante.

Gaforrja-Më në fund qetësia rikthehet në jetën në çift dhe do mund të shihni pak dritë.
Gjithçka po shkon mirë në punë dhe mundësitë e mira të rritjes janë gjithashtu rrugës.

Luani-Nëse jeni akoma beqar, mos u përpiqni të merrni pjesë në takime të reja dhe të zgjeroni njohuritë tuaja.
Në punë mbështetuni në aftësitë tuaja organizative.

Virgjëresha-Kjo është një kohë paksa nervoze për dashurinë, por përpiquni të mos punoni shumë.
Në punë ka pak lodhje por duhet të shtrëngoni dhëmbët.

Peshorja-Në dashuri mund të ketë probleme, por asgjë shumë serioze.
Në punë ka ardhur koha për të provuar vlerën tuaj.

Akrepi-Përpiquni të mos jeni shumë impulsiv në dashuri sepse mund të prishni një marrëdhënie të mirë.
Në punë po vendosni bazat për një të ardhme më të sigurt dhe më të qëndrueshme.

Shigjetari-Për dashurinë kjo ditë është shumë e bukur dhe ju lejon të përjetoni emocione të forta.
Në punë ka ndryshime por pozitive.

Bricjapi-Në dashuri përpiquni të tregoni shumë durim sepse mund t’ju duhet sot. Në punë ka nervozizëm sepse nuk keni vendosur ende se çfarë të bëni me jetën tuaj.

Ujori-Në dashuri rikthehet një harmoni e bukur ndaj shijoje në maksimum.
Në punë dëshironi të bëni gjëra të reja por ndonjëherë duhet të dini edhe si të jeni të vetëkënaqur.

Peshqit-Ju jeni në një fazë të mirë rilindjeje në dashuri por sa më shumë të kalojnë ditët aq më shumë gjithçka do të shkojë drejt humnerës.
Në punë rrezikoni pak më shumë sepse mund të merrni shumë.

Të ngjashme