Kryefjala Logo

E pabesueshme çfarë po sjellin ditët e fundit të janarit me Paolo Fox

10 muaj më parë

Dashi-Kjo ditë ofron emocione të bukura ndaj mos u përmbaheni në dashuri.
Në punë ka ende nevojë për t’u përkushtuar dhe për të dhënë shumë, por kënaqësitë janë afër.

Demi-Bëni kujdes sepse kjo ditë sjell disa dyshime dashurie.
Por, përpiquni të pastroni kokën dhe të bëni zërin tuaj të dëgjohet në punë, tregojini të gjithëve se kush jeni.

Binjakët-Këta yje ju nxisin t’i përkushtoheni pak më shumë dashurisë që keni mbajtur kohët e fundit.
Në punë ndiheni pak të humbur, por e vetmja gjë që duhet të bëni është të rifitoni vetëbesimin.

Gaforrja-Beqarët e shenjës do mund të rikthehen në lojë të dashuruar dhe do të përpiqen të gjejnë një shpirt të ri binjak. Në punë ngrihuni në këmbë dhe nëse dikush tenton t’ju shkelë, reagoni.

Luani-Në dashuri do të bëni një kërcim cilësor, mos kini frikë prej tij.
Në punë, është më mirë të prisni pak përpara se të merrni vendime shumë të nxituara.

Virgjëresha-Sot do të ishte më mirë të mos tregoheni shumë kokëfortë në dashuri, hapuni pak më shumë për të dëgjuar njëri-tjetrin.
Në punë duhet të përqendroheni, kjo është një ditë e rëndësishme.

Peshorja-Dashurisë kushtojini vëmendje sot sepse yjet flasin për zënka të mundshme, Në punë? Ju vërtet mund të bëni një ndryshim sot, angazhohuni.

Akrepi-Kjo nuk është dita ideale për dashurinë, keni ndjesi të çuditshme nga partneri.
Në punë keni nevojë për pak më shumë qetësi dhe butësi.

Shigjetari-Sot do të ishte më mirë të mos e teproni dhe t’i përkushtoheni më shumë kujdesit për veten.
Në punë, puna e palodhur do të shpërblehet, por mos harroni t’i jepni hapësirë ​​edhe ndjenjave tuaja.

Bricjapi-Në dashuri duhet të mbani këmbët në tokë dhe të analizoni situatën në mënyrë objektive.
Gjithçka është ende në punë tani për tani, por mos i humbisni synimet për t’u arritur.

Ujori-Sot do të përshkoheni nga një dozë e mirë energjie, shfrytëzojeni për të bërë diçka të bukur me partnerin.
Në punë gjithçka po shkon mirë, vazhdoni kështu.

Peshqit- Në këtë ditë ka vetëm një gjë që nuk duhet të bëni, ajo është të shtypni emocionet tuaja.
Hapni një dialog me partnerin tuaj dhe në sferën profesionale, tërhiqeni pak nga priza, lodhja e akumuluar është shumë.

Të ngjashme