Kryefjala Logo

E nisim të dielën me astrologun Paolo Fox

14 Janar, 2024 | 10:21 am

Dashi-Është një e diel interesante për ju që keni nevojë për qetësi dhe reflektim tani. Ka një hënë të bukur aktive dhe Merkur që ju shtyn të kuptoni se çfarë po ndodh në dashuri.

Demi-Janari do t’ju sjellë lajme të mira edhe nëse për momentin jo të gjitha gjërat mblidhen, por Jupiteri është në shenjë kështu që nëse keni dyshime jini optimistë.

Binjakët-Venusi është ende në opozitë dhe keni nevojë për konfirmim dhe qartësi në dashuri, shumë dyshime në marrëdhëniet me të tjerët. Jeni të kuptueshëm, por nuk duhet t’i lini ata që keni përballë të bëjnë atë që duan.

Gaforrja-Përballuni me ata që ju kanë borxh shpjegime për një kohë të gjatë. Dijeni se së shpejti do të jetë e mundur të rishikoni kushtet e një lidhjeje romantike apo marrëveshjeje pune.

Luani-Hapësirë ​​për ndjenja këto ditë. Në punë po arrini hapin dhe, nëse jeni në kërkim të mundësive të reja, së shpejti do të vijnë propozime të reja.

Virgjëresha-Po i afroheni një fundi të mrekullueshëm të muajit, nga data 23 do të jetë e mundur gjithçka për ju, pavarësisht se Saturni është përballë. Mund të prisni degë të thata dhe të mendoni për diçka ndryshe.

Peshorja-Ky është një moment rishikimi për ndjenjat, veçanërisht nëse keni dikë afër jush që është i rëndë, për momentin shfrytëzoni më të mirën nga një situatë e keqe sepse së shpejti nyjet do të kthehen në shtëpi. Entuziazmi duhet të kthehet.

Akrepi-Një qiell i bukur çlirues për ju këtë të diel. Ju mund të bëni gjëra të mëdha, si në dashuri, ashtu edhe nëse keni një projekt të ri: ndoshta do të vijë një çmim i vogël, e drejta për të bërë një zgjedhje të rëndësishme.

Shigjetari-E diela është pak nervoze për ju, qëndroni të qetë sepse tensionet janë ndoshta për shkak të mërzisë. Mos e lini veten të ndikoheni dhe të dekurajoheni, gjërat do të përmirësohen të hënën.

Beicjapi-Qielli juaj është i bukur, por së shpejti të gjithë planetët do të jenë në vendin e duhur për t’ju mbështetur, kështu që çfarë mund të them? Përveshni mëngët, edhe nëse nuk keni nevojë për këtë ftesë sepse e bëni gjithsesi. Nëse tashmë keni në mendje projekte të reja ose po synoni dikë, një person të ri që ju intereson, nuk mund të gaboni.

Ujori-Kjo e dielë ju fton të pushoni. Sigurisht që nuk mund të thuhet se ju keni qiellin më të mirë, por mua më pëlqejnë yjet e dashurisë dhe shkathtësisë, kështu që po rikuperoheni. Ende të kujdesshëm në financat.

Peshqit-Nëse jeni të ndarë mes dy situatave, është koha për të bërë një zgjedhje, në dashuri apo në punë, ku së shpejti vjen pak kënaqësi. Mos harroni dashurinë që ju kujton sot.

Të ngjashme