Kryefjala Logo

E martë,7 nëntor:Parashikimet e Paolo Fox

7 Nëntor, 2023 | 9:06 am

Dashi-Ky qiell është gjithmonë i favorizuar për sektorin profesional. Keni një dëshirë të madhe për veprim ndaj Nëntori është një muaj ideal për ata që kanë një projekt. Një sfidë mund të fitohet. Sigurisht që arrini në shtëpi të rraskapitur por nuk do të mungojë kënaqësia. Në dashuri, përpiquni të gjeni pak qetësi.

Demi-Ka pak shqetësim, por është një situatë e përkohshme. Mundohuni t’i lini gjërat të rrëshqasin mbi ju, por kur ka provokime është më mirë të mos reagoni ashpër. Kënaqësitë do të vijnë në fund të muajit.

Binjakët-Është e rëndësishme të lidhni një marrëveshje dhe të bëni zgjedhjet e duhura. Në mes të muajit do të ketë ditë shumë të bukura për dashurinë. Ata që janë me dikë prej vitesh do rizbulojnë pasionin por ata që janë beqarë do mund të kenë takime interesante.

Gaforrja-Nuk diskutohet për të ardhmen e punës edhe sepse më të fortët kanë gjetur zgjidhje të mira në nivel profesional. Yjet shpërblejnë ata që vënë veten në linjë. Kushtojini vëmendje vetëm marrëdhënieve me Bricjapin dhe Peshoren.

Luani-Arrijnë rezultate të mira. Kjo ditë e veçantë jep gjithashtu forcë më të madhe dhe nga nesër edhe Venusi do të jetë i favorshëm. Përmirësoni marrëdhëniet tuaja me të tjerët, jo vetëm në dashuri. Zgjidhni me kujdes njerëzit me të cilët lidheni.

Virgjëresha-Është një e martë që sjell diskutime në familje. Ndoshta nëse ka mosmarrëveshje është më mirë të ndryshohet skena. Në dashuri është koha e duhur për të kuptuar se çfarë nuk funksionon, por kujdes nga xhelozia e tepërt.

Peshorja-Hëna është e favorshme, Afërdita do të jetë në shenjën tuaj nga e mërkura kështu që ky është një qiell që sjell guxim. Nëse jeni beqarë, përpiquni të shkoni në vende ku takimi është më i lehtë. Kreativiteti inkurajohet.

Akrepi-Jeni duke përjetuar një situatë të rëndësishme edhe pse të lodhshme. Mos e humbni kohën duke u hakmarrë për gabimet e lashta të vuajtura, përkundrazi shikoni në të ardhmen. Emocione të favorshme dhe njohuri të favorizuara.

Shigjetari-Mërkuri nga shenja nga e premtja do të sjellë zgjidhje për problemet e mosmarrëveshjeve apo konkurrencës në punë. Një ditë e turbullt nga një farë lodhjeje por që nga nesër Afërdita do t’ju kthejë në rrugën e duhur edhe në dashuri.

Bricjapi-Ka pak konfuzion në këtë periudhë. Biznesi do të shtyhet dhe përpiquni të mos u besoni të gjithëve përveç vetes. Ju keni një dëshirë të madhe të jeni vetëm për të kuptuar se çfarë të bëni në të ardhmen.

Ujori-Ka një qiell disi irritues dhe madje të trazuar për shkak të këtij Marsi dhe ky tension nuk është i lehtë për t’u menaxhuar edhe nëse gjërat janë pak më të mira në dashuri. Lajmet vijnë së shpejti.

Peshqit-Kjo hënë e keqe sot ju sjell një bezdi të vogël për ta kompensuar me një dozë të mirë energjie pozitive. Keni mundësinë të konsolidoni një lidhje me një Venus që nuk është më kundër. Ky qiell është shumë i spikatur me pothuajse asnjë planet kundër tij. Diçka po lëviz, mos u mbyll në shtëpi.

Të ngjashme