Kryefjala Logo

E hëna nuk ju gjen të papërgatitur me parashikimet e Paolo Fox

19 Dhjetor, 2022 | 10:33 am

Dashi-Në dashuri nuk keni pse të bini poshtë nëse gjërat nuk shkojnë siç shpresohet, vështirësitë duhen përballuar me guxim.
Nga ana tjetër në punë lajme të shkëlqyera, gjithçka po ecën në mënyrën më të mirë të mundshme.

Demi-Në dashuri ka pak stres por është më mirë të mos e kënaqni shumë.
Një përparim po vjen në punë, jini gati.

Binjakët-Yjet e sotëm po flasin për dashuri të reja ndaj mos kini frikë të filloni një lidhje të re.
Në punë vazhdoni të punoni shumë dhe besoni instinkteve tuaja.

Gaforrja-Bëni kujdes në dashuri sepse duket se ka pengesa.
Në punë nëse jeni një profesionist i pavarur, angazhohuni tani për të shijuar disa pushime të Krishtlindjeve.

Luani-Tregojini pak më shumë kohë dashurisë që të mos rrezikoni ta humbisni për shkak të punës së tepërt.
Në një nivel profesional ju jeni plot me gjëra për të bërë.

Virgjëresha-Ky Venus është i bukur dhe sjell pak emocion në jetën tuaj private.
Në punë duhet të shtrëngoni rripin.

Peshorja-Në dashuri duhet të nxirrni gjithë durimin tuaj në mënyrë që të keni diçka më shumë.
Në punë ka lajme interesante që do t’ju trokasin në derë.

Akrepi-Ndiheni të fortë, të sigurt dhe plot dëshirë për të dashuruar.
Shijoni këtë paqe mendore dhe vazhdoni të provoni vlerën tuaj në punë.

Shogjetari-Ky qiell i bukur për çiftet që duan të kalojnë festat së bashku.
Në punë ka pak lodhje por pushimet janë afër.

Bricjapi-Në dashuri gjithçka shkon mirë, por nëse keni diçka për t’i thënë partnerit tuaj, bëjeni pa ngritur zërin.
Në punë duhet të bëni një zgjedhje të kujdesshme.

Ujori-Dashuria kërkon durim dhe mirëkuptim të emocioneve të njëri-tjetrit. Mos u kapni nga xhelozitë e kota dhe në punë kushtojini vëmendje kolegëve.

Peshqit-Ju po kërkoni një dashuri të madhe dhe do ta gjeni së shpejti.
Muajin që vjen do ketë një ndryshim të madh në punë, mos kini frikë të guxoni.

Të ngjashme