Kryefjala Logo

E hëna nis mbarë me parashikimet e astrologut Paolo Fox

20 Mars, 2023 | 10:52 am

Dashi-Kjo javë e re nis me një Venus të bukur që të dhuron emocione të bukura. Në punë pavarësisht angazhimeve vijnë kënaqësi të mëdha.

Demi-Kjo ditë e parë e pranverës nis me një romancë të bukur që do të zgjasë gjatë gjithë ditës.

Dashuria merr hov dhe do të ketë një mënyrë që çiftet e qëndrueshme t’i japin një shtysë të re marrëdhënies dhe të rizbulojnë pak pasion.

Binjakët- Sot po ndiheni pak të stresuar, bëni kujdes me fjalët si në punë ashtu edhe në shtëpi sepse rrezikoni të shkaktoni disa zënka.

Më mirë të ruani një profil të ulët dhe të jeni të durueshëm.

Gaforrja-Sot zemra juaj po rreh me shpejtësi dhe do të mund të përjetoni emocione të forta me partnerin tuaj.

Në punë do të mund të bëni më shumë dhe gjithashtu do të merrni një promovim të këndshëm.

Luani-Ky 20 Mars 2023 ju bën veçanërisht të shqetësuar, ndaj kushtojini vëmendje grindjeve të mundshme si në dashuri ashtu edhe në punë.

Mbani nervat tuaja larg sepse rrezikoni të debatoni me të gjithë sot.

Virgjëresha-Në dashuri nuk jeni shumë të kënaqur me atë që po bëni, kështu që më mirë merrni një moment për të reflektuar. Edhe puna nuk po ecën në mënyrën më të mirë.

Më mirë filloni të pastroni dyshimet.

Peshorja-Kjo javë e re e marsit sjell disa emocione të përziera.

Ka pak kaos në zyrë dhe gjithashtu në zemrën tuaj. Kini kujdes që të mos mbingarkoheni nga shumë negativitet.

Akrepi-Përpiquni të relaksoheni këtë të hënë dhe mos bini në provokimet e të tjerëve.

Në punë jo gjithçka shkon ashtu siç do të dëshironit, por shtrëngoni dhëmbët.

Shigjetari-Një energji e bukur kthehet në jetën tuaj, prandaj shfrytëzojeni sa më shumë.

Në punë ndjeni njëfarë padurimi, mbi të gjitha për shkak të rutinës gjithmonë të njëjtë.

Bricjapi-Duhet të filloni të sqaroni paqartësitë në jetën tuaj personale dhe profesionale.

Jeni plot dyshime për gjithçka por jeni të vetmit që mund t’i sqaroni një herë e mirë por duhet përkushtim, qartësi dhe ndershmëri me veten tuaj.

Ujori-Në dashuri vjen një shtytje e mirë, shfrytëzojeni sa më shumë.

Mundohuni të zgjidhni dashurinë tuaj të radhës dhe lëvizjet e punës me kokën tuaj dhe pa u mbështetur tek të tjerët.

Peshqit-Një moment shumë pozitiv ka ardhur për ju ku ndiheni plot energji dhe optimizëm.

Yjet janë në anën tuaj ndaj mos kini frikë të rrezikoni dhe të përfshiheni.

Të ngjashme