Kryefjala Logo

E hëna nis javën e re me parashikimet e Paolo Fox

11 Prill, 2022 | 2:49 pm

Dashi-Nëse egziston dikush që ju bën zemrën t’ju rrahë fort mos hiqni dorë.
Puna që dukej sikur nuk ecte,do ju sjellë shumë surpriza.

Demi-Tërhiquni nga njerëzit që nxjerrin më të keqen nga ju.Do shpëtoni.Puna vjen me propozime të reja.

Binjakët-Momente emocionuese fal kjo javë në dashuri.Kujdes nga vonesat në punë.

Gaforrja-Takime interesante vetëm për beqarët.Mos debatoni në familje por shijoni më mirë lekët që pritet t’ju vijnë.

Luani-Ecni përpara me partnerin sepse keni momente të paharruara sëbashku!Edhe puna sjell ndryshime të rëndësishme

Virgjëresha-Takime të reja bëjnë të harroni streset me partnerin në krah.Nuk veprohet kështu ta dini..Shmangni diskutimet në punë.

Peshorja-Dashuritë e pamundura janë të preferuarat për ju.Do ju rishfaqet dikush që kishte humbur gjurmët.Mos e teproni me vetëbesimin në punë.

Akrepi-Kjo verë sjell shumë dashuri për ju ndaj tani punoni fort sepse vetëm paratë ju mungojnë!

Shigjetari-Shijoni atë që ju fal dashuria pa bërë shumë pyetje.Stresoheni për paratë por rrini të qetë sepse do përfitoni disa shuma të mira!

Bricjapi-Mos i besoni çdokujt,ju nuk jeni kështu.Në punë merrni vendime të rëndësishme dhe kujdes sepse varet e ardhmja juaj.

Ujori-Doni vetëm qetësi dhe dashuri nga partneri,nuk i gëzoheni dot mjaftueshëm faktit që më në fund keni gjithçka dëshironit.

Peshqit-Kur ju pëlqen dikush,hidhuni në lojë!Nuk humbisni asgjë përkundrazi..
Puna do vepra jo vetëm fjalë.

Të ngjashme