E diela sipas yjeve vjen për ju nga Paolo Fox kështu

12 muaj më parë

Dashi-Kohë perfekte për takime të rëndësishme dhe puna nuk do t’ju vonojë më për të marrë atë që doni.

Demi-Shumë emocione për ju sot.Më në fund yjet ju kanë dëgjuar!

Binjakët-Për ju rindizet pasioni në çift.Në punë nuk ju kënaq e zakonshmja por kërkoni të jashtëzakonshmen.

Gaforrja-Probleme familjare nëse keni të bëni me Luan dhe Akrep.Keni oferta të tjera pune,mendoheni njëherë.

Luani-Debateve ju erdhi fundi dashuria sjell frutet e veta.Puna kërkon guxim!

Virgjëresha-Do shkatërroni gjithçka nëse nuk vetëpërmbaheni në dashuri.Punët që keni ju këshillojmë ti mbyllni herët.

Peshorja-Për ju sot lulëzon dashuria.Jini të lirë,mos bëni plane se yjet ju rezervojnë surpriza.

Akrepi-Një histori e së shkuarës mund të rikthehet në jetën tuaj.E dini ju çfarë të bëni.

Shigjetari-Më në fund do kuptoni nga vinin debatet e pafundme me partnerin.Mos e humbisni durimin në punë.

Bricjapi-Mendoni se dashuria nuk ju duhet por gaboheni.Keni shumë punë për të bërë ndaj mos u mburrni para kohe.

Ujori-Dashuria zë vendin më të madh në zemrën tuaj.Edhe sot fokusi është aty.

Peshqit-Dyshimet në dashuri nuk ju pëlqejnë,hiqini ato.Ditë të rëndësishme ju presin në karrierë.

Të ngjashme