E diela sipas Paolo Fox është gati dhe nuk fal asnjë shenjë!

2 vite më parë

Dashi

Ditë pozitive e mbushur me momente të lumtura kjo e diel  për të dashuruarit. Në planin financiar do të keni fat dhe do të arrini të realizoni të gjitha shpenzimet më të nevojshme.

Demi

Këtë ditë të fundit të javës marrëdhënia me partnerin do fillojë të ngrohet. Perspektivat në planin financiar janë të mira. Përfitoni për të shlyer të gjitha borxhet dhe për të bërë investimet më urgjente.

Binjakët

Edhe për të lindurit e kësaj shenje yjet do të jenë shumë dashamirës, prandaj parashikohet një e diel në të cilën do të keni atë që ju duhet më shumë, dashurinë dhe qetësinë shpirtërore.

Gaforrja

Jeta juaj në çift do të ketë disa trazira gjatë kësaj dite. Mos kërkoni gjëra të pamundura nga personi që keni në krah. Në planin financiar, të dielën situata do të jetë e qëndrueshme.

Luani

Edhe ju do të jeni nën ndikimin pozitiv të Hënës, por kujdes sepse raportet ndërpersonale mund të rrezikohen nga qëndrimi i ngurtë i juaji. Mbrëmja e së dielës pritet të jetë përgjithësisht e mirë.

Virgjëresha

Do të forconi bashkëpunimin me partnerin dhe komunikimi i mirë do iu ndihmojë të kaloni disa sfida të vështira. Bëni kujdes me financat, situata do të jetë delikate.

Peshorja

Këtë ditë të diel do t’i shihni gjërat me sy tjetër. Do të respektoni mendimet e partnerit, edhe pse ndonjëherë nuk do iu pëlqejnë. Për shkak të disa shpenzimeve te mëdha por të domosdoshme që do t’iu duhet të kryeni, financat do të dobësohen.

Akrepi

Përgjithësisht dita e diel pritet të jetë pozitive. Një propozim në lidhje me punën do të jetë pa vend gjatë pasdites, kur duhet të mendoni për gjëra të tjera.

Shigjetari

Jeta në çift do jetë shumë e mërzitshme. Nuk do të kuptoheni aspak me atë që keni në krah dhe do debatoni ashpër në disa momente. Në planin financiar mos kryeni shumë shpenzime edhe nëse situata është e qëndrueshme.

Bricjapi

Do ju duhet të bëni disa zgjedhje të vështira  në jetën tuaj në çift. Ka ardhur momenti t’i mendoni gjërat me kujdes dhe të planifikoni të ardhmen. Financat ka shumë mundësi të përmirësohen në sajë të një projekti profesional të përmbyllur me sukses.

Ujori

Në jetën tuaj në çift do të merrni vendime shumë të rëndësishme. Do t’i shihni gjërat me një sy tjetër. Edhe për ata që kanë pasur një periudhë të vështirë, priten përmirësime. Në planin financiar do të arrini ta stabilizoni situatën shumë shpejt falë këmbënguljes që do të tregoni.

Peshqit

Duke pasur në anë tuaj Marsin dhe Jupiterin, do të keni shumë më tepër mundësi që t’ia dilni mbanë në shumë drejtime. Kujdes, kokëfortësia nuk ju ka ndihmuar asnjëherë.

Të ngjashme