E diela plot diell vjen me astrologun Paolo Fox

7 muaj më parë

Dashi-Kjo e diel premton të jetë shumë e veçantë, mbi të gjitha për ndjenjat të cilave më në fund mund t’i kushtoni kohën që ata meritojnë.
Keni energji të madhe dhe lajme të mëdha do të vijnë në punë.

Demi-Në këtë ditë do të ndiheni pak më të lodhur se zakonisht, për të gjithë fajin e Marsit të keq. Në punë është më mirë të mos e humbni shpresën. Shtrëngoni dhëmbët sepse së shpejti do të jetë shpërblesa juaj.

Binjakët-Në këtë periudhë të fundit po përballeni me ndryshime të papritura të humorit.
Mundohuni të kujdeseni më mirë për veten dhe lejoni vetes pak relaksim për t’u rikthyer aq i fortë si zakonisht.

Gaforrja-Sot ka ardhur koha të pajtoheni me problemet familjare që keni lënë mënjanë deri tani. Kujdes nga çdo përplasje në punë me kolegët. Më mirë të jesh diplomatik.

Luani-Keni shumë nevojë për dashuri dhe beqarët e shenjës po bëjnë gjithçka për të kërkuar një shpirt binjak.
Por ndonjëherë është më mirë të presësh që gjërat të ndodhin vetë pa e detyruar dorën shumë. Kaloni më shumë kohë me miqtë.

Virgjëresha-Në këtë ditë prisni ide të shkëlqyera dhe rezultate të shkëlqyera në punë.
Paqja kthehet në jetën bashkëshortore dhe lajmet e mira vijnë.

Peshorja-Ditë e bukur për të rikuperuar disa miqësi të lëna mënjanë.
Edhe dashuria i rikthehet protagonistit por nëse në çift ka pasur probleme serioze ndoshta është më mirë të vazhdohet.

Akrepi-Sot do të ketë disa lajme ndaj bëhuni gati për çdo gjë.
Nëse ndryshimet e dëshiruara nuk po vijnë në punë, jini të durueshëm, herë pas here.

Shigjetari-Kjo është një ditë mjaft e lodhshme, por ju keni dhuratën të mos e humbisni kurrë zemrën, as përballë vështirësive.
Megjithatë, përpiquni të relaksoheni pak më shumë dhe të rimbushni bateritë tuaja.

Bricjapi-Surpriza të bukura po ju vijnë, mos e humbni besimin në të ardhmen. Jo gjithçka shkoi ashtu siç keni dashur, por për ndryshime të mëdha duhet kohë, durim dhe përkushtim.

Ujori-Kjo ditë ju sheh pak të shqetësuar, por përpiquni të mos nervozoheni shumë. Angazhohuni në një hobi relaksues që do t’ju rikthejë humorin e mirë.

Peshqit-Yjet e sotëm flasin për pak lodhje, por ne do të duhet të vazhdojmë angazhimet tona duke kërcitur dhëmbët. Nëse jeni në pritje të ndryshimeve në punë do të duhet të prisni ardhjen e majit dhe në dashuri, përpiquni të jeni më të pranishëm.

Të ngjashme