Kryefjala Logo

E diela perfekte sipas astrologut Paolo Fox

5 Qershor, 2022 | 1:36 pm

Dashi-Në dashuri rreth pasdites do të jetë gjithçka më e mirë.
Në punë është më mirë të bëni një pushim për të rimbushur bateritë dhe për të rifituar pak përqendrimin.

Demi-Dashuria është gjithmonë një ëmbëlsirë për ty, por përpiqu të shijosh emocionet kur ato vijnë. Në punë do keni mundësi të rriteni shumë.

Binjakët-Kjo ditë është idealja e dashurisë edhe nëse ndiheni pak të lodhur, megjithatë përpiquni ti tregoni pak më shumë ndjenjat tuaja. Ka pak konfuzion në punë.

Gaforrja-Sot yjet i japin një mbështetje të këndshme dashurisë ndaj dedikohuni të dashurit tuaj.
Në punë duhet pak durim por së shpejti do ketë një rritje të kënaqshme.

Luani-Dita e sotme është ideale për emocione dhe për të ndarë kohë cilësore me partnerin.
Në punë,nuk keni frikë të përballeni me asgjë, madje as me një qiell të pafavorshëm.

Virgjëresha-Në dashuri duhet pak durim, nuk mund të kesh gjithçka menjëherë. Në punë, kini kujdes nga Binjakët pasi mund të ketë keqkuptime.

Peshorja-Në dashuri nuk po shkon shumë mirë ndaj më mirë të flisni qartë me partnerin. Në punë ka pak vonesë por me pak durim do arrini të përfundoni të gjitha planet.

Akrepi-Prisni pak përpara se të merrni vendime drastike në dashuri. Në punë nuk është koha për të shkëlqyer por nga java që vjen do jetë më mirë.

Shigjetari-Në dashuri je i mbrojtur nga një Venus i bukur ndaj emocionet janë të lira. Në punë po kërkoni stimuj të rinj dhe së shpejti do t’i gjeni.

Bricjapi-Kjo nuk është një kohë e bukur për dashuri, por përpiquni të gjallëroni pak rutinën tuaj. Në punë gjithçka po shkon mirë.

Ujori-Në dashuri mund të ketë probleme por asgjë shumë serioze. Në punë duhet të prisni gjysmën e dytë të vitit për të parë përmirësime.

Peshqit-Ky është një moment i bukur për dashurinë, si për beqarët ashtu edhe për çiftet. Në punë, do të mund të shkëlqeni dhe të gjeni shumë mundësi rritjeje.

Të ngjashme