Kryefjala Logo

E diela për tu lexuar me astrologun tuaj,Paolo Fox!

9 Prill, 2023 | 11:02 am

Dashi-Në këtë ditë ndiheni pak konfuz por duhet të qartësoni zemrën tuaj.
Ata që tashmë jetojnë së bashku mund të mendojnë të tërhiqen, por gjëja e rëndësishme është të kuptoni se çfarë dëshironi me të vërtetë.
Mundësi të mira për ndryshim në punë.

Demi-Përfitoni sa më shumë nga kjo ditë shumë e fuqishme edhe nëse ka ende probleme financiare.
Siguri më të mëdha vijnë në punë.

Binjakët-Me këtë hënë të plotë duhet të jeni pak më të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët.
Kjo periudhë, është ende pozitive, ndaj mos u mbingarkoni nga mendimet negative.

Gaforrja-Një pikë kthese po vjen në jetën tuaj, kështu që përgatituni për kërcimin në cilësi.
Saturni nuk do të jetë më i kundërt nga fundi i muajit dhe kjo valë e re fati do ju çojë larg në punë dhe në dashuri.

Luani-Po vjen një periudhë shumë e rëndësishme e cila do t’ju lejojë të arrini shumë nga pikëpamja profesionale.
Në dashuri ka nevojë për më shumë afërsi me partnerin.

Virgjëresha-Qielli i sotëm ju nxit të prisni degë të thata si në dashuri ashtu edhe në punë.
Përdorni favorin e yjeve për të planifikuar lëvizjet tuaja të ardhshme dhe për të arritur më shumë.

Peshorja-Bëni kujdes sepse sot do të sulmoheni nga dyshime që do t’ju bëjnë të dyshoni për gjithçka, si në dashuri ashtu edhe në punë.
Ata që tashmë kanë përjetuar një ndryshim të madh mund të fillojnë të gjejnë një ekuilibër.

Akrepi-Sot jeni veçanërisht të lodhur, por së shpejti do të vijë faza e rikuperimit e cila gjithashtu do të sjellë kënaqësi të madhe.
Mos harroni të jeni të durueshëm sepse suksesi është afër qoshes.

Shigjetari-Në dashuri keni marrë një vendim drastik që do t’ju çojë drejt një ndryshimi të qartë të jetës, por jini të lumtur për këtë.
Vjen një fillim i ri nga të gjitha këndvështrimet.

Bricjapi-Do të jeni të detyruar të përballeni me një moment tensioni sot, por mos u pushtoni nga emocionet.
Mbani nervat tuaja sepse së shpejti do të vijë koha e shpërblimit.

Ujori-Sot vjen një lodhje e fortë pas ditëve të vështira që do t’ju turbullojnë.
Në punë kujdes nga çdo keqkuptim me kolegët.

Peshqit-Vjen një moment tensioni në jetën tuaj, por përpiquni ta përballoni atë kokë më kokë.
Në dashuri dhe në punë do përjetoni lajme të rëndësishme në ditët në vijim, bëhuni gati.

Të ngjashme