Kryefjala Logo

E diela fillon me parashikimet e Paolo Fox

5 Nëntor, 2023 | 10:00 am

Dashi-Të shqetësuar në këto ditë të para të muajit, beqarët do e gjejnë dashurinë aty ku nuk e kanë parë ende, ndërkohë që çiftet ende po përjetojnë disa turbulenca. Në punë do jeni të monitoruar nga afër, por kjo nuk do t’ju pengojë të bëni punën tuaj më të mirë. Siklet në gojë gjatë rrugës.

Demi-Ju vini nga një periudhë sfiduese në të cilën kundërshtimet planetare kanë mbretëruar supreme, duke krijuar kaos mes çifteve dhe beqarëve. Në punë do ju duhet të përballeni me ndryshime, përdorni racionalitetin përpara se të vendosni. Sëmundjet fizike të shkaktuara nga stresi i javës së kaluar.

Binjakët -Do të jeni më seksi dhe më të papërmbajtshëm se zakonisht, të dashur binjakë. Afërdita ju jep, por edhe ju largon dhe ju çon në polemika dhe diskutime me bashkëshortin. Me Merkurin në opozitë do të duhet të lini mënjanë projektet e reja. Do të jeni veçanërisht të hutuar këtë ditë, ku e keni kokën?

Gaforrja-Do arrini të realizoni projektet e shumta të bëra me partnerin. Favorizohen rikthimet dhe takimet e reja. Në punë do tregoheni krijues dhe të gjithanshëm. Mos e teproni me stresin, jepini vetes pak kohë për veten tuaj.

Luani -Më në fund mund të pajtoheni dhe të pastroni çështjet e vjetra. Java e ardhshme ju sjell mundësi të reja. Ndryshimet përkatëse do të vijnë në fund të nëntorit, tani pranoni propozimet edhe nëse nuk ju duken superlative. Lodhja dhe stresi do të jenë përbërësit kryesorë të kësaj dite dhe nuk do të mungojnë shqetësimet në stomak.

Virgjëresha -Afërdita do ju bëjë të papërmbajtshëm, mes dashurive të vjetra dhe të reja, nuk do kurseni askënd. Afërdita gjithashtu favorizon punën dhe karrierën. Nëse doni të largoni stresin, shkoni në palestër.

Peshorja-Afërdita në shenjën tuaj ju sjell disa flakë të vjetra dhe gjithashtu disa ngjarje interesante të papritura. Vlerësoni me kujdes çdo rrethanë, nga e premtja do të favorizohen edhe ndryshimet në punë. Ju duhet të gjeni përsëri qetësinë.

Akrepi -Kritik dhe i egër, gjithmonë gati për çdo gjë në dashuri, të dashur miq Akrep. Më në fund kënaqësitë e para në punë. Marsi ju bën nervoz dhe nuk ju lehtëson gjumin. Ju presin ditë të rënda.

Shigjetari -Nuk mund të toleroni më atë që keni bërë deri tani, të dashur miq Shigjetar. Në dashuri atëherë nuk doni ta dini më. Urgjenca për çiftet e konsoliduara është rikthyer. Disa suksese të vogla në punë do të hedhin themelet për projekte më ambicioze.

Bricjapi -Blloku është hedhur, bëni zgjedhjen tuaj. Kjo Hënë favorizon martesën dhe bashkëjetesën, beqarët mund të fokusohen në takime të reja. Lajme mbi punën nga tani deri në muajt e ardhshëm për kontratat dhe transferimet. Kontrolloni stresin tuaj.

Ujori -Paqartësi në çiftet e paqëndrueshme, situata do të përmirësohet në ditët në vijim. Do të keni mundësi të realizoni projektet tuaja. Mos grumbulloni probleme dhe probleme.

Peshqit -Largimi i Venusit do të sjellë ëmbëlsi në jetën tuaj. Favorizohen projekte të reja në punë. Trajtojeni veten me një relaksim të merituar, tani mundeni!

Të ngjashme