Kryefjala Logo

E diela dhe yjet bëhen bashkë me astrologun Paolo Fox

21 Gusht, 2022 | 10:50 am

Dashi-Përgatituni për takime të vazhdueshme pasionante, por mos prisni që gjithçka të bjerë nga qielli.
Muaji do të jetë i nxehtë vetëm për ata që e dëshirojnë vërtet.

Demi-Historitë e dashurisë që kanë lindur në këtë muaj duhet të testohen.
Gushti është një muaj apatik, jo shumë iniciativë.
Por, përpiquni të argëtoheni dhe të mendoni më pak.

Binjakët-Marsi i pasionuar në qiellin tuaj ju shtyn të doni më shumë, me pasion dhe përfshirje më të madhe. Por përpiquni të kapërceni tensionet e së shkuarës njëherë e mirë .

Gaforrja-Nëse zemra juaj është e lirë nga çdo lloj lidhje sentimentale, përfitoni nga ndikimet pozitive të ditës së sotme për të krijuar një marrëdhënie argëtuese dhe pa kërkesë.

Luani-Ndjenjat e reja,ato të sinqertat,që lindin në këtë muaj shumë të nxehtë ju premtojnë një largim solid dhe qetësues në shtator.

Virgjëresha-Kjo e diel ndikohet nga një dozë e shtuar stresi dhe ankthi.
Më mirë shmangni çdo gjë që ju shqetëson pasi rrezikoni të futeni në tullumbace.

Peshorja-Mos u ndalni në paraqitjet e jashtme.
Tashmë keni rënë në dashuri me njerëz që janë sa të bukur nga jashtë aq edhe bosh brenda. Duhet të shkosh më tej dhe mos e gjykosh një libër nga kopertina.

Akrepi-Është një vit i aftë për t’ju dhënë forcë për të mbyllur urat me një të kaluar dhe që nuk ju nevojiten më.
Pas shkëputjes së disa lidhjeve, do të ndiheni më të lehtë.

Shigjetari-Marsi në opozitë nuk ndërhyn në jetën e dashurisë por ndonjëherë mungesa e vitalitetit shkakton mosinteresim dhe ndonjëherë
ju bën agresiv.
Varet nga ju që të gjeni ekuilibrin e duhur.

Bricjapi-Keni ide të vlefshme, por prisni që të vijë koha për t’i vënë në praktikë
Të kesh një themel të fortë është thelbësore në këto raste.

Ujori-Disa konflikte dhe tensione familjare mund t’ju duken të pakapërcyeshme. Mos u dëshpëroni pasi gjithçka funksionon.

Peshqit-Sot yjet nuk e lehtësojnë situatën. Jeni të hutuar, bëni gabime, ndiheni të shqetësuar pa një arsye të vërtetë. Më mirë do të ishte ta kalonit ditën buzë detit.

Të ngjashme