Kryefjala Logo

Dyqani më i ri në jug të Shqipërisë, “Parfume d’atelier” sjell fragrancat më in në të gjithë botën

7 Dhjetor, 2023 | 11:50 am

Këtë fundjavë, gjithë surpriza ka qenë në Jug të Shqipërisë! E dini çfarë? Të gjithë VIP-at u mblodhën në Sarandë për një arsye të përbashkët.

”Parfum d’atelier” ka hapur dyert për të gjithë klientët e saj. Personazhet shqiptarë nuk kanē ngurruar të marrin pjesë e të ndajnë eksperiencën e tyre edhe në Instagram. Jonida Maliqi, Jori Delli, Alketa Vejsiu, Benada Nishani dhe Efi Dhedhes kanë qenë disa prej personazheve që kanë qenë pjesë e inagurimit këtë fundjavë. Gjithashtu veç tyre kanë qenë prezent edhe kryebashkiaku i Sarandës Oltian Çaçi dhe ish ministri i Turizmit Blendi Klosi.

007902BE D1C2 4040 AD86 0F6231555401 ED551717 C2B2 4630 9565 A4EE6F45731F 2034BF2C B341 473C B7C0 67124B0AA0C7 BB0CA276 FAED 4717 8AFF 7ABA011B2C57 8249AAF9 EAE3 4AAF 8233 BE162D8D5216

 

 

Për herë të parë në Jug të Shqipërisë, “Parfum d’atelier” sjell fragrancat më in të momentit. Në fushën e parfumerisë njihen si parfumet nis, të cilat janë kategoria e parë më luksoze në të gjithë botën. Mos ngurroni të bëni tuajat disa nga flagrancat më të komentuara si: Creed, Montale, Xerjoff, Amouage, Roja e shumë të tjera.

Tani më mos u panikosni nëse harroni parfumin tuaj teksa niseni për pushime në Jug, sepse një ndalesë tek “Parfum d’atelier” dhe gjithçka u zgjidh, e ndërsa të gjithë ju që jetoni në Jug, zgjidhjen e keni në derën e shtëpisë.

498540DA 4FE8 4739 A15A 593FA4B0004F

511B30AF 2D9A 444B ADB0 E3F18F8E1421

EB124E62 7C23 46A6 AB37 5D9A3305AE7C

C6C46EEE F54F 44C5 831C 8F3787AA4032

F69B178F A680 453D AD17 644E086116AF

Të ngjashme