Dita më me fat e muajit e çdo shenje të horoskopit për nëntorin

3 muaj më parë

Këtë muaj,nëntori ju çon në mundësi fati dhe bollëk më të madh.

Ndërsa eklipsi hënor i Hënës së Plotë ndodh së bashku me zhvendosjen e Mërkurit në Shigjetar, papritmas do të kuptoni se sa shumë ajo që shkëlqeni në botë përcakton atë që merrni.
Zbulojmë ditën tuaj më me fat!

Dashi
E Martë-17 Nëntor

Demi
E dielë-13 Nëntor

Binjakët
E martë-1Nëntor

Gaforrja
E Dielë-20 Nëntor

Luani
E martë-17 Nëntor

Virgjëresha
E martë-8Nëntor

Peshorja
E dielë-20 Nëntor

Akrepi
E mërkurë-30 Nëntor

Shigjetari
E mërkurë-16 Nëntor

Bricjapi
E martë -8 Nëntor

Ujori
E enjte-17 Nëntor

Peshqit
E mërkurë-23 Nëntor

Të ngjashme