Kryefjala Logo

Dita e fundit e vitit 2023 me parashikimet e Paolo Fox

31 Dhjetor, 2023 | 11:34 am

Dashi-Nëse jeni në kërkim të lajmeve në dashuri, kjo ditë e fundit e vitit do t’ju sjellë atë. Sa i përket punës, ka projekte të reja në horizont. Ata ju presin në vitin 2024. Bëhuni gati. Do të jeni ndër shenjat e preferuara. Do të shihni që gjërat do të shkojnë siç duhet në çdo fushë.

Demi-Sipas horoskopit të Paolo Fox sot “më mirë pak por të mirë”, ky është këndvështrimi juaj për Vitin e Ri që do të keni. Sa i përket punës, nëse është e pavarur, ajo duhet të zhvillohet në muajt e ardhshëm, por kushtojini vëmendje maksimale portofolit tuaj.

Binjakët-Kujdes në dashuri, planifikoni mirë natën e Vitit të Ri ose mund të mos e kaloni ashtu siç dëshironi… Përsa i përket punës, mbylleni vitin me një pauzë për reflektim. Mendoni thellë për atë që është bërë dhe çfarë do të ketë për të bërë në muajt e ardhshëm. Do të ketë mundësi të shkëlqyera në çdo fushë.

Gaforrja-Ju pret një festë sentimentale e matur e fundvitit, por përpiquni të jeni vetvetja dhe të bëni atë që ndjeni pa e detyruar veten. Pse dukeni se jeni diçka që nuk jeni? 2024 mund të sjellë lajme në vendin e punës me bonuse dhe avancime brenda 4 muajve të ardhshëm.

Luani-Sipas horoskopit të Paolo Fox, viti mbyllet me një Hënë të favorshme. Për sa i përket punës, Jupiteri është i favorshëm nga viti i ardhshëm, por mendoni mirë nëse do të vazhdoni projektet e ndërmarra së fundmi.

Virgjëresha-Hëna e kundërt në dashuri, shmangni polemikat me partnerët dhe miqtë. Kafshoni gjuhën… Nëse duhet të punoni, do të jetë e lodhshme, nuk do të jeni shumë të përqendruar. Më mirë ta shkëputni pak nga priza. Relaksohuni.

Peshorja-Nata e Vitit të Ri fton çiftet e zemëruar të bëjnë paqe. Pse ta mbyllim vitin i ndyrë? Ndryshime në punë janë të mundshme. Mos u shqetësoni: fjala ndryshon nuk është sinonim i problemeve… Mund të jetë edhe një lajm i mirë.

Akrepi-Lajm i shkëlqyer në dashuri: Dielli, Mërkuri dhe Venusi të favorshëm. Takime të mundshme të rëndësishme nga pikëpamja profesionale. Karriera juaj mund të marrë një kthesë.

Shigjetari-Lajme të mira në dashuri, një Vit i Ri i bukur premton dhe një fillim i shkëlqyer me Hënën dhe Marsin në shenjën tuaj. Një ide e mirë për punë mund të vijë gjithashtu në orët e ardhshme. Ndoshta një propozim që e keni pritur prej kohësh për ta nisur vitin e ri në mënyrën më të mirë të mundshme.

Bricjapi-Ata që janë beqar për një kohë të gjatë mund të mos duan të heqin dorë nga liria e tyre, por mund t’ia vlejë rreziku… Përsa i përket punës, ju keni yjet në krah që nga fillimi i vitit 2024. Shijoni momentin! Në fund të fundit, këto janë ditë festive dhe ju meritoni pak pushim.

Ujori-Hëna është në aspekt të mirë për dashurinë, mendoni se çfarë të bëni gjatë ditës dhe mbrëmjes së ndërrimit të viteve. Lajm i shkëlqyeshëm në planin e punës: Marsi është i favorshëm, keni edhe idenë edhe mundësinë për të rifilluar.

Peshqit-Nata e Vitit të Ri do të jetë paksa e ngadaltë, ndoshta nuk jeni gati për të bërë gjëra ekstreme… Përsa i përket punës, ka një projekt të rëndësishëm, por mund ta mendoni deri në shkurt. Ka ende kohë. Me pak fjalë, shijoni pak relaksim dhe qetësi për momentin.

Të ngjashme