Kryefjala Logo

Dita e fundit e shtatorit sjell këto parashikime:

30 Shtator, 2023 | 11:02 am

Dashi-Këto ditë duhet t’i kushtoni vëmendje marrëdhënieve tuaja me të tjerët, sepse debatet janë afër. Është një periudhë e trazuar ku rreziku është të debatosh pak me të gjithë. Qëndroni të qetë dhe, si në dashuri ashtu edhe në punë, përpiquni t’i përdorni fjalët me moderim

Demi-Ky qiell i bukur flet për rimëkëmbjen pas ditëve mjaft sfiduese. Kjo është një periudhë ndryshimesh por jo domosdoshmërisht negative. Kushtojini kohë mirëqenies suaj.

Binjakët-kjo fundjavë është veçanërisht me fat, prandaj shfrytëzojeni sa më shumë për të bërë diçka të këndshme së bashku me ata që ju bëjnë të ndiheni mirë. Dashuria bëhet sërish protagoniste dhe ka mundësi të bëni plane të mira me partnerin.

Gaforrja-Ka pak lodhje të akumuluar në këtë ditë, por ne duhet të përpiqemi të rikuperojmë pak energji. Megjithatë, është më mirë në dashuri ku më në fund mbërrijnë emocionet e bukura. Hiqeni nga priza.

Luani-qielli i sotëm ju sheh pak të lodhur pas ditëve të vështira, por pak pozitivitet kthehet në qëndrimin tuaj. Dashuria duhet të kultivohet në mënyrën më të mirë të mundshme, por gjithmonë jini të sinqertë me partnerin nëse ka diçka që nuk ju bën të lumtur.

Virgjëresha-Kjo fundjavë është e bukur për ndjenjat që po rifitojnë vrullin. Beqarët do kenë shansin të bëjnë takime të reja interesante dhe çiftet e fejuara do të fillojnë të mendojnë për hapa të rëndësishëm me partnerin.

Peshorja-Kushtojini vëmendje këtyre dy ditëve të cilat do t’ju shohin pak të nënshtruar dhe të stresuar. Dashuria sjell dyshime dhe në kaos gjëja më e mirë për të bërë do të ishte të pushoni dhe të rimbushni bateritë tuaja.

Akrepi-Një fundjavë paksa apatike po vjen por mos u dorëzo sepse pas pak ditësh gjërat do të fillojnë të ndryshojnë për mirë si në dashuri ashtu edhe në punë. Kushtojini më shumë vëmendje aftësisë suaj fizike.

Shigjetari-fundjava duhet t’i kushtohet mirëqenies suaj prandaj përpiquni të pushoni dhe bëni atë që ju bën të ndiheni mirë. Jepini vetes disa përqafime shtesë.

Bricjapi-Në dashuri mund të ketë debate me partnerin, ndaj kushtojini vëmendje maksimale fjalëve. Puna? Po shkon mirë, por shfrytëzojeni fundjavën për t’u çlodhur dhe për të rimbushur bateritë tuaja.

Ujori-Po përjetoni një periudhë shumë konfuze ku as nuk e dini se çfarë dëshironi në të vërtetë. Këtë fundjavë, jepini vetes pak përkëdheli dhe përpiquni të jeni me ata që ju duan.

Peshqit-Këtë fundjavë ju sheh më në fund të rikuperoni pak energji dhe të largoni shqetësimet e javëve të fundit. Duhet të relaksoheni dhe të shkëputni trurin nga puna. Organizoni disa udhëtime në natyrë dhe kushtojini më shumë kohë partnerit tuaj.

Të ngjashme