Dita e fundit e muajit ka këto parashikime me astrologun Paolo Fox

2 muaj më parë

Dashi-Në dashuri ka ndryshime të mëdha për t’u përballur, mos u pushtoni nga ankthi.
Në punë është mirë të mos nxitoni gjërat.

Demi-Në dashuri mos u mërzitni nëse gjërat nuk shkojnë ashtu siç dëshironi, së shpejti do të përmirësohen.
Në punë premtohet një ditë të mbarë.

Binjakët-Në dashuri ka pak lodhje, ju keni grumbulluar shumë xhelozi dhe pakënaqësi deri në atë pikë sa të ankoheni vazhdimisht.
Në punë mbani nën kontroll stresin.

Gaforrja-Në dashuri duhet më shumë kthjelltësi dhe disponueshmëri për t’i bërë gjërat të shkojnë mirë.
Në punë keni një vendosmëri të madhe për t’i bërë gjërat siç duhet, vazhdoni kështu.

Luani-Në dashuri duhet t’i jepni fund disa lidhjeve nëse nuk jeni të bindur.
Në punë ka nervozizëm por edhe dëshirë për të bërë.

Virgjëresha-Në dashuri nuk jeni shumë të qetë por është më mirë të mos i trazoni shumë ujërat.
Në punë ka shumë lodhje, ndoshta po bëni shumë.

Peshorja-Dashuria thotë mos u shqetëso sepse Venusi është në anën tuaj.
Konfirmimet e mira vijnë në punë.

Akrepi-Nëse është dikush që ju pëlqen, mos e filloni me këmbën e gabuar por jini më optimistë.
Në punë jeni të përkëdhelur nga yjet ndaj përfitoni nga ky moment i favorshëm.

Shigjetari-Në dashuri ka diçka që nuk shkon dhe ju duhet të vendosni se çfarë të bëni për të rregulluar gjërat.
Në punë, dëgjoni propozimet e reja, ato mund t’ju bëjnë të bëni një hap në cilësi.

Bricjapi-Mos i zvarrisni marrëdhëniet përgjithmonë vetëm sepse nuk mund të jeni vetëm.
Mundohuni t’i jepni kohën dhe energjinë tuaj vetëm atyre që ju pëlqejnë vërtet.
Ka mundësi të mira në punë.

Ujori-Në dashuri gjithçka po shkon mirë dhe në punë vijnë konfirmime të mira, vazhdo kështu.

Peshqit-Si Afërdita dhe Mërkuri do krijojnë pak lodhje në dashuri, por kjo nuk do të zgjasë shumë.
Në punë do arrini të merrni gjithçka që dëshironi thjesht kini besim.

Të ngjashme