Kryefjala Logo

Dita e fundit e javës vjen me të reja sipas Paolo Fox

2 vite më parë

Dashi-Nuk është e nevojshme të dini çdo detaj për partnerin.
Ju duhen financa për diçka që keni në kokën tuaj rreth punës.

Demi-Kujdes nga njerëzit që nuk e kanë problem të shkelin mbi çdokënd për të arritur qëllimet e tyre.
Janë prap këta njerëz që nuk do ta kenë problem të shkelin edhe mbi ju.

Binjakët-Jepi vetes kohë për çështjet e zemrës para se të dalësh në përfundime.
Merrni vendime të reja!

Gaforrja-Nuk mund të jeni gjithmonë të sjellshem dhe të duruar.Thyejini këto ligje njëherë në kaq kohë!

Luani-Do të përballeni me xhelozi nga njerëz aë njeh për shkak të aftësive tuaja. Njerëz aspak pozitivë do të përhapin fjalë të pavërteta rreth jush.

Virgjëresha-Më në fund do largoni sot një pendesë nga jeta juaj.Shkarkimi i ketij pengu do ju japë shumë energji dhe çlirim.

Peshorja- Një e dielë e qetë dhe me lajme shumë të mira nga ana profesionale.
Kjo do rregullojë gjithë ditën tuaj!

Akrepi-Do të ndjeni një nxitje të fortë për të provuar diçka të re dhe emocionuese.
Vlerësoni më shumë gjërat që keni në jetë.

Shigjetari-Merrni atë që dëshironi!Tregoni vullnet,forcë dhe grintë sepse keto kohë keni qënë shumë të urtë dhe kjo nuk jeni ju!

Bricjapi-Kujdes me paratë!Mos investoni më kot,ju nuk jeni kështu pse po lëshoheni?
Dashuria do nxitje sepse e keni lënë pas dore.

Ujori-Kujdes nga disa persona që mund të përpiqen t’ju pengojnë të arrini qëllimet tuaja pozitive. Mos u hutoni por tregoni vendosmëri.

Peshqit-Ke debate në dashuri akoma..dhe do të vazhdojnë edhe gjatë javës që vjen.
Nuk keni shumë energji dhe duket sikur ja keni varur gjithçkaje.

Të ngjashme