Kryefjala Logo

Dielli doli,po për shenjat çfarë thonë yjet?

9 Nëntor, 2023 | 9:18 am

Dashi-Nëse keni pranuar situata të lodhshme mund të keni disa dhimbje të vogla por e rëndësishme është të fitoni. Marrëveshjet pozitive dhe suksese të vogla po arrijnë për ata që punojnë në kontakt me publikun.

Demi-Ka ende një turbullirë këto ditë pas tensioneve të tetorit. Ka nga ata që kanë qenë të sëmurë ose në çdo rast nga ata që po dalin nga një periudhë mundimi. Në punë është dikush i rëndë për t’u marrë me të.

Binjakët-Ky është një qiell më i mirë që sjell edhe një ndjenjë. Në lidhjet afatgjata mund të ketë pak mërzi. Në punë, nxirrni idetë tuaja përpara.

Gaforrja-Nëse ka shqetësime për ju ato kanë të bëjnë me familjen. Ata që janë të vetëpunësuar dhe në kontakt me të tjerët mund të ndihen nën presion. Në punë yjet janë premtues por në dashuri kujdes nga melankolia dhe xhelozia.

Luani-Ky është një qiell i rëndësishëm dhe ndoshta ju ka munguar edhe qëndrimi diplomatik i javëve të fundit. Do bëni mirë të afroheni më shumë me ata që ju pëlqejnë dhe nëse keni një lidhje prej kohësh, kujdes nga provokimet.

Virgjëresha-Projekte të reja janë të favorizuara por ky qiell me Saturnin përballë është gjithmonë pak sfidues. Lajme për një fillim të ri pune. Dashuria është ende interesante. Vini bast gjithçka të dielën.

Peshorja-Nëntori është muaji i rilindjes ndaj ka forcë të madhe. Ne duhet të gjejmë njerëzit e duhur referues që do të çojnë drejt sukseseve të mëdha.

Akrepi-Do të ishte mirë të gjenit pak qetësi. Yjet e kohëve të fundit ju kanë ulur pak, por tani është koha për të rifituar energjinë tuaj të humbur. Në punë ka më shumë siguri, mjafton t’i kushtoni vëmendje shpenzimeve.

Shigjetari-Konfirmimet po vijnë në punë. Më në fund keni dalë nga faza e lodhjes ekstreme të muajit të kaluar. Dashuria rikthehet si protagoniste dhe dikush mund të ketë edhe një takim shumë të veçantë.

Bricjapi-Ka nervozizëm dhe sot mund ta humbisni durimin shumë lehtë. Problemet, si zakonisht, vijnë nga jashtë dhe jo nga ju, por do t’ju duhet të përballeni me to. Pamja e përgjithshme, megjithatë, mbetet e favorshme.

Ujori-Jeni në një fazë rishikimi pune. Ju nuk jeni plotësisht të kënaqur me atë që po bëni dhe vazhdoni të keni atë dëshirë për liri që e dallon karakterin tuaj. Megjithatë, ndjenjat po rikuperohen.

Peshqit-Jo vetëm dëshira për të dashur, por edhe për të rizbuluar vlerën e një ndjenje kthehet. Takimet janë të favorizuara për beqarët dhe ata që kanë përjetuar një ndarje tashmë do ndihen më të pjekur dhe të ndërgjegjshëm. Periudha e bukur për ata që punojnë në fushën krijuese.

Të ngjashme