Kryefjala Logo

Dielli dhe yjet i qeshin kësaj shenje horoskopi

28 Shtator, 2023 | 5:53 pm

Nëse jeni shqetësuar për një vendim të rëndësishëm dhe nuk keni vendosur ende, gjeni pak kohë sot për t’u ulur në heshtje dhe për të mbyllur sytë.

Pastaj, relaksoni trupin tuaj dhe lëreni kozmosin të bëjë magjinë e tij mbi ju.

Ndërsa merrni frymë thellë, brenda dhe jashtë, së shpejti do të gjeni përgjigjen … ose të paktën çelësin e parë për të zbuluar zgjidhjen për veten tuaj.

•Demi

Demi,ju mund të mos jeni një mik i dashur i çdo personi që njihni, por jeni të dashur për shumë njerëz.

Kujtojini vetes këtë fakt ndërsa kaloni rrugën tuaj gjatë ditës.

Energjia e sotme është fort në anën tuaj, edhe nëse të gjithë në ekipin tuaj të punës ose në rrethin shoqëror nuk janë. Do të jeni mirë nëse i përmbaheni armëve për gjërat që kanë vërtet rëndësi për ju.

Urani retrograd dhe Jupiteri në Demi janë në këndin tuaj tani. Nëse jeni të gatshëm, jeta do t’ju sjellë njerëz dhe rrethana tani që do t’ju ndihmojnë të zbuloni ciklet toksike në të cilat mund të kapeni. Urani, Marsi në Peshore, është vetëm duke pritur për sinjalin që ju t’i vini gjërat në lëvizje.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është ta thoni me zë të lartë (në komoditetin e shtëpisë tuaj).

Nëse ndiheni të thirrur, mund të përfitoni nga ndezja e një qiri me dëshirat tuaja më të thella fort në mendjen dhe zemrën tuaj.

E kuqja është për dashurinë, e verdha për pozitivitetin dhe e bardha për gjithçka.

Mos u habitni nëse dëshirat tuaja shfaqen shumë shpejt!

Është pothuajse një hënë e plotë.

Të ngjashme