Detaje të pazbuluara nga jeta e Monroe i gjeni nga sot në Netflix

5 muaj më parë

Një tjetër dokumentar për Marilyn Monroe do të publikohet sot në Netflix. Ngjarje ekskluzive dhe të padëgjuara më parë synojnë të hedhin dritë rreth vdekjes së ikonës së Hollivudit.

“Vdekja tragjike e ikonës së Hollywood-it, Monroe, shkaktoi komplote dhe thashetheme për dekada, thuhet në përshkrimin zyrtar në Netflix.

“Duke bashkuar javët, ditët dhe orët e saj të fundit përmes regjistrimeve të padëgjuara më parë, ky dokumentar ndriçon më shumë jetën e saj magjepsëse dhe ofron një këndvështrim të ri të natës fatale të vdekjes.”

Ndaj mezi po presim ta shohim.

Të ngjashme