Kryefjala Logo

Dasmë:DJ filmon një çift duke u grindur, shkaku një vallëzim

18 Gusht, 2022 | 12:54 pm

Një DJ në TikTok postoi një video të përvojës së tij duke punuar në një dasmë ku i gjithë ferri shpërtheu kur i dashuri kërceu me një grua që nuk i pëlqente të dashurës së tij.

“E dashura është e inatosur që i dashuri i saj kërceu me një shoqëruese të nuses që me sa duket nuk i pëlqen”, lexohet në tekstin që Dj ka vendosur në fillim të videos.
I dashuri mund të dëgjohet duke u lutur por britmat e saj të zemërimit duken vetëm se përkeqësohen ndërsa ai thotë: “Ti je ajo që më gjuan, nuk të kam prekur. Nuk të kam prekur”, duke lënë të kuptohet se ajo ka zgjedhur përballjen fizike me të gjatë këtij sherri.

Duke qenë se videoja ka marrë mbi 3.5 milionë shikime, shumë njerëz u mblodhën drejt komenteve për të dhënë mendimin e tyre se kush ishte në të drejtën apo kush ishte në të gabuar, me një numër befasues njerëzish që u bashkuan me gruan që i bërtiste të dashurit të saj.

Shumë njerëz që ishin në anën e gruas i dhanë të drejtë të njëjtës ndjenjë, se diçka duhet ta kishte shtyrë atë në mënyrë që ajo të reagonte në këtë mënyrë dhe gjithçka ishte faji i burrit.

Të tjerë e etiketuan plotësisht marrëdhënien e tyre toksike duke mos mbrojtur askënd dhe duke pretenduar se ata të dy duhet thjesht t’i japin fund marrëdhënies për të mirën e të dyve.

Të ngjashme