Kryefjala Logo

Dashuria,fati,puna dhe sigurisht,astrologu Paolo Fox

8 Shtator, 2022 | 10:44 am

Dashi-Në dashuri përfundoni gjithmonë me njerëz paksa të komplikuar edhe pse nuk i doni marrëdhëniet e vështira.
Në punë po shkon mirë por duhet t’i përqendroni energjitë tuaja në një gjë jo në 10.

Demi-Mos shiko gjithmonë pas sepse e kaluara tani ka ikur por fokusohu në të ardhmen.
Në punë jeni në një moment delikat dhe shumë shpejt do mendoni të largoheni .

Binjakët-Kjo hënë e bukur e bën zemrën tuaj të shkëlqejë edhe pse nuk e keni ende të qartë se çfarë dëshironi në dashuri.
Në punë është më mirë të evitoni përballjet e drejtpërdrejta me shefat.

Gaforrja-Sot mund të takoni dikë interesant dhe në punë merrni një moment për të reflektuar përpara se të largoheni.

Luani-Në dashuri duhet të matni fjalët sepse kështu partneri mund të ofendohej më pak.
Në punë kushdo që do të nisë një biznes të ri do të mund të triumfojë.

Virgjëresha-Hëna nuk ndihmon në shërimin e nervozizmit të dashurisë prandaj duhet ta bëni vetë me përkushtim dhe durim.
Në punë vjen një rikuperim i munguar.

Peshorja-Mirëkuptimi me Demin dhe dashuria do t’ju bëjë të buzëqeshni sërish. Jeni pak të lodhur në punë.

Akrepi-Mos humbisni kohë me njerëz që nuk e bëjnë zemrën të rrahë.
Në punë jeni shumë të kënaqur me atë që po bëni.

Shigjetari-Kjo hënë e bukur që ju jep emocione të papritura.
Në punë mund të ketë probleme me një koleg ndaj vëmendje gjatë gjithë kohës.

Bricjapi-Në dashuri jeni gjithmonë në një fazë krize por së shpejti situata do të zgjidhet.
Në punë ka ardhur koha për t’u bërë sërish kreativ.

Ujori-Në dashuri nëse jeni me 1 këmbë në dy këpucë, do të jetë nevoja të bëni një zgjedhje.
Është një kohë më e mirë në punë.

Peshqit-Kujdes nga ish-ët që mund të kthehen dhe siç e dini, në shumicën e rasteve nuk ia vlen.
Në punë erdhi koha të tregoni durimin tuaj.

Të ngjashme