Kryefjala Logo

Dashuri, fat, punë. Çfarë thotë horoskopi i Paolo Fox për sot, e diel 3 mars 2024?

3 Mars, 2024 | 11:22 am

Dashi-Sektori i kontakteve dhe kontratave vlerësohet shumë nga ky qiell, tani deri në qershor mund të mbështeteni në lajme të shkëlqyera. Prandaj, negociata të shkëlqyera që do t’i realizoni, por mund të mendoni për projekte afatgjata edhe në dashuri: martesa, bashkëjetesa.

Demi-Duhet shfrytëzuar çdo mundësi për të sqaruar çështjet e mbetura në pritje personale, madje edhe ligjore. Do të ketë ende komplikime në javët e ardhshme dhe nuk do të jetë e mundur të ruani pozicionet tuaja: me fjalë të tjera dyert po mbyllen dhe dyert po hapen, duroni.

Binjakët-Ju beqarët nuk jeni të kënaqur, aferat e rastësishme nuk janë të kënaqshme për momentin, por nga data 11 mars vjen një Venus, e cila vë nën vëzhgim marrëdhëniet dhe edhe nëse do të jetë sfiduese do t’ju ndihmojë të bëni vlerësimet e duhura. Ju dëshironi realitet dhe jo paqartësi. Takimet e reja janë të bukura.

Gaforrja-Ju jeni në qendër të një evolucioni të madh, për çiftet afatgjatë ka konfirmime të rëndësishme, konsolidim të marrëdhënies dhe ripërtëritje të besimit, por shumë lajme të mira po vijnë edhe në fushën e punës, më në fund.

Luani-Një hënë e favorshme për ju sot, a do të mjaftojë për t’ju sjellë në humor të mirë këtë të dielë? Jeni mirë në punë, bashkëpunime dhe lajme të shkëlqyera. Në dashuri, megjithatë, jeni intolerantë dhe nëse po shqyrtoni marrëdhënien tuaj dhe e gjeni të lodhur, ka mundësi që t’ju duhet të përballeni me një krizë.

Virgjëresha-Shmangni konfliktet me mjedisin që ju rrethon, qoftë edhe brenda familjes tuaj. Ndoshta ju keni larguar dikë që ishte afër jush dhe tani ata janë kundër jush. Në punë duhet të rizbuloni dy nga cilësitë tuaja të mëdha: qëndrueshmërinë dhe ekuilibrin.

Peshorja-U përpoqët të adresoni disa probleme, por nuk mundët dhe shumë probleme mbeten të hapura. Tani ju duhet të dilni hapur: nëse diplomacia nuk ka funksionuar, është më mirë të thoni drejtpërdrejt gjithçka që mendoni. Një çështje familjare kërkon vëmendjen tuaj.

Akrepi-Deri më 11 mars duhet të ecni përpara duke përdorur shumë kujdes në dashuri, jo më polemika dhe prekshmëri të ekzagjeruar. Mbroni pronat tuaja sepse kjo është një zonë që kërkon një vëmendje shtesë në këtë kohë.

Shigjetari-Theksi dhe guximi shpërblehen. Kreativitet i madh, por në çiftet afatgjatë vjen një rishikim i madh i marrëdhënies. Ju dëshironi më shumë siguri në punë.

Bricjapi-Konstruktiv dhe gjithmonë të gatshëm për të vepruar, jeni një pikë referimi për të tjerët, por bëni kujdes që të mos ju përfitojnë. Tani përpiquni të udhëtoni, të lëvizni, të argëtoheni, ju duhet për të dalë me ide të reja.

Ujori-Në këtë qiellin tuaj, edhe këtë të dielë, ka një dashuri, një pasion, një projekt. Nga qershori do të mbërrijnë edhe pak më shumë para, të cilat do t’ju lejojnë të kaloni nga niveli i dëshirës në atë të konkretitetit.

Peshqit-Diell dhe merkur aktiv, Jupiter dhe Saturn i shkëlqyer, mos u trego të çmuar, mundësitë që ju ofrohen janë të shkëlqyera ndaj mos e shtyni shumë veten. Rebelim në dashuri, dëshironi të shkelni, por mendoni për këtë me kujdes.

Të ngjashme