Dadoja e David dhe Victoria Beckham zbulon informacione private rreth tyre pasi dha dorëheqjen

3 muaj më parë

Victoria dhe David Beckham janë quajtur si çifti i artë i Hollivudit prej vitesh.

Nga jashtë, ata duken të jenë familja e përsosur, por ish-dadoja e tyre, Abbie Gibson, u pushua nga puna për heqjen e velit të përsosmërisë.
Dadoja e David dhe Victoria Beckham zbuloi çështjen e martesës së çiftit në shtyp.

Sipas Gibson, të lumturit në dukje mund të kenë argumente gjatë gjithë kohës.
Argumentet nuk ishin asgjë e re për Gibson, por ishte një mëngjes i veçantë kur ajo pretendon se dëgjoi Davidin që e quante Victorian një “Ku**ve m**ti”.
Në atë kohë, Victoria ishte shtatë muajshe shtatzënë me djalin e tyre, Cruz.

Të nesërmen, pasi Davidi u largua për në punë, Victoria dyshohet se i tregoi Gibson se nuk dinte çfarë të bënte për martesën e tyre.
Ai ishte “gati të ndahej” dhe ajo iu lut që të priste derisa të lindte fëmija i tyre i tretë.

Gibson gjithashtu pretendoi se Beckham kishte lidhje me asistenten personale Rebecca Loos, estetisten Dannielle Heath dhe të paktën një grua tjetër.
David Beckham është akuzuar shpesh për tradhëti ndaj Victorias.

Ylli i famshëm i futbollit ishte përballur me akuza për mashtrim që në vitin 2010, dymbëdhjetë vjet pasi çifti u martua në mënyrë të famshme.

Edhe më parë, në vitin 2003, ai u fotografua duke dalë nga një klub me një grua misterioze në Spanjë.

Kjo ishte e njëjta grua me të cilën Gibson pretendoi se kishte tradhtuar Victorian,asistentja e tyre personale, Rebecca Loos.
“Ajo më tha se i ishte lutur që t’i tregonte të vërtetën për Rebecca-n” tha Gibson.
“Ajo më tha se e pyeti: “Më thuaj, a ndodhi?” dhe ai u përgjigj: “Jo, nuk ndodhi”.

Gibson pretendoi se Victoria ishte thellësisht e pasigurt për të qenë shtatzënë dhe vazhdimisht e krahasonte pamjen e saj me gratë më të reja.

Një natë ajo i tha Gibson-it, “Ndihem e shëndoshë dhe ndihem si m**t”.
“Çfarë e ndalon atë të dalë dhe të gjejë dikë që ka më shumë se unë?”
Beckhams përfunduan duke ndërmarrë veprime ligjore kundër dados së tyre.

Në vitin 2009, Gibson u urdhërua nga një gjykatë të kërkonte falje për zbulimin e këtij informacioni privat dhe konfidencial rreth tyre.
U zbulua se Gibson kishte marrë 125,000 £ për artikullin New Of The World.
Burimi:YourTango

Të ngjashme