Kryefjala Logo

Cilat janë shenjat që gëzojnë favorin më të madh nga yjet në këtë të hënë?

26 Shkurt, 2024 | 8:47 am

Dashi-Kjo është një ditë e çuditshme për ju. Në mëngjes mund të ndiheni krejtësisht jashtë faze dhe jashtë loje, mund të jeni të paduruar dhe të mërzitur në kryerjen e punëve tuaja të zakonshme, por mund të hasni edhe shumë provokime. Tensione edhe në mbrëmje.

Demi-Në këtë moment ju ndjeni peshën e shumë përgjegjësive, shumë tensioneve, shumë heshtjeve. Pesha që i mbani mbi supe prej kohësh dhe tashmë keni vendosur t’i thoni me zë të lartë dhe qartë gjithçka që nuk ju shkon. Nga ana tjetër, nëse pjesa e parë e muajit kishte të bënte me studimin, ky fund shkurti ju sheh të shkoni në fushën e betejës për të mbrojtur atë që është e juaja. Probleme me ruajtjen e rolit.

Binjakët-Në mëngjes mund të zgjoheni me humor të tmerrshëm, të ndiheni të lodhur, ndoshta keni fjetur pak ose keq, dhe me pak fjalë, nervozizmi mund të ndihet, por tashmë pasdite ne fillojmë sërish këtë javë që do të jetë interesante. . Yjet e mbrojnë mirë dashurinë tuaj: kushtojuni emocioneve të thella dhe konstruktive.

Gaforrja-Kjo ditë është një fillim i mbarë për ju, me hënën që ju mbështet gjatë gjithë mëngjesit, por një humor i keq pasdite kur do të ndjeni pak nervozizëm, por ato po kalojnë retë, dijeni që marsi do të jetë një muaj vërtet i rëndësishëm për ju.

Luani-Yje interesante për ju sot për punën, ende dyshuese dhe ndonjëherë edhe të stuhishme për dashurinë. Mbroni veten nga pikëpamja ekonomike, kjo do të thotë gjithashtu të mos jeni të shfrytëzuar, të paguheni shumën e duhur për detyrat tuaja, të merrni shpërblimet që ju takojnë. Durim në dashuri, kjo është një periudhë zgjedhjesh që nuk janë gjithmonë të lehta.

Virgjëresha-Ju po rishikoni shumë gjëra në jetën tuaj me këtë Saturn: ridiskutoni marrëveshje dhe bashkëpunime, shkurtoni marrëdhënie që nuk ia vlen, por nëse kjo marrëdhënie është me një anëtar të familjes, gjithçka bëhet më komplekse dhe do t’ju duhet të ekzaminoni. situatën në mënyrë më të plotë për të vendosur se si të veprohet.

Peshorja-Sot nuk përjashtohet një telefonatë që do t’ju lërë pa fjalë. Ka një lajm të mrekullueshëm në këtë qiell, ju vetëm duhet të përgatiteni për ta mirëpritur atë dhe të shfrytëzoni të gjitha mundësitë e mira që shfaqen qoftë edhe papritur.

Akrepi-Ju duhet të hiqni qafe disa ngarkesa të tepërta në këtë kohë. Yjet sugjerojnë ende vrazhdësi në fushën e financave, në çështjet e parave. Në dashuri: dëgjoni ndjesitë tuaja, edhe nëse në moment ndiheni sikur jeni zhytur në konfuzion. Afërdita do të sjellë sqarime.

Shigjetari-Kjo e hënë fillon me pak stres për shkak të hënës së kundërt në mëngjes, por pasdite gjithçka është shumë më mirë. Dashuria është shumë me fat tani. Një takim i papritur e çliron zemrën nga shqetësimet e vjetra, ndërkohë që çiftet e vjetra mund të forcojnë një lidhje. Parashikimi.

Bricjapi-Është mirë të dëgjoni të tjerët, mbani mend këtë, sepse shpesh ecni përpara pa pyetur mendimin e askujt dhe në këtë mënyrë rrezikoni të mos dëgjoni kurrë ata që ju rrethojnë, veçanërisht në çështjet sentimentale dhe familjare. Rezultati? Pse jo.

Ujori-Pasdite më mirë, mund të njihni dashurinë tek një person që keni takuar kohët e fundit, kur bini në dashuri ka pak që mund të bëni, mos i vendosni kufij pasionit. Optimizmi është i fuqishëm, në mbrëmje është i mundur një takim që do t’ju bëjë të përjetoni emocione të këndshme.

Peshqit-Në mëngjes një hënë e keqe, lodhje dhe pak dëshirë për të bërë, por do të jetë e përkohshme. Për ju fillon periudha më e bukur, muaji mars në të cilin mund të rriteni shumë në punë, ndaj sot përpiquni të relaksoheni dhe të mos ushqeni humorin e keq. Konfirmimet e rëndësishme do të vijnë brenda disa javësh.

Të ngjashme