Kryefjala Logo

Cilat energji do të ndikojnë në shenjat e tokës, zjarrit, ujit dhe ajrit?E zbulon Paolo Fox!

10 Janar, 2024 | 8:44 am

Dashi-Po përgatitet një rikthim i mrekullueshëm për ju, ose ndoshta tashmë po e përjetoni, në fund të fundit në janar do të merrni vendime të mira për të gjithë vitin dhe për ju do të ketë shpërblime të mëdha në jetën tuaj të dashurisë dhe ato tashmë janë në horizont: shikoni përreth.

Demi-Është një moment në të cilin duhet të prisni degë të ngordhura, por edhe të mbroni veten dhe të përballeni me probleme ligjore dhe financiare. Mos gaboni nga ana e sigurisë dhe rrethohuni vetëm me njerëz më të besueshëm.

Binjakët-Nga pikëpamja sentimentale po përjetoni paqartësi, të cilat ndoshta vijnë nga e kaluara, por në këtë moment shumë prej jush dëshirojnë mundësi të reja që nuk duket se vijnë për momentin. Nervozizmi.

Gaforrja-Horoskopi i sotëm ju sjell intuitë të mira, jeni gati për të fituar një sfidë, keni kapërcyer shumë pengesa dhe në të kaluarën e afërt disa nga siguritë tuaja janë shembur. Sot duhet të përballeni me humorin e kërcimit të shkaktuar nga hëna.

Luani-Kjo është një ditë e rëndësishme për dashurinë dhe lidhjet, ju pëlqejnë njerëzit që ikin pak, por në këtë moment mund t’ju ndodhë të bini në dashuri. Vendimet e rëndësishme të punës do të shtyhen deri në qershor.

Virgjëresha-Ju jeni në një fazë jo komode por pozitive: keni të bëni me auditime, braktisje punë të pasigurta, por edhe me ndarjen e disa njerëzve, po bëni një pastrim të pastër dhe kjo do të thotë që më në fund nuk jetoni më jetën që keni përdorur. te. Duhet të rikuperojmë dashurinë, për disa prej jush ky është shqetësimi i momentit.

Peshorja-Tregohuni të kujdesshëm në lidhjet familjare, veçanërisht nëse ka njerëz me të cilët nuk mund të komunikoni mirë. Megjithatë, pas muajsh të vështirë, tani po e shihni sërish dritën dhe kjo vlen edhe për trupin dhe formën tuaj.

Akrepi-Shfrytëzojini sa më shumë këto ditë me ndjesi të bukura, por mos e teproni me xhelozinë. Tani shijoni marrëdhëniet dhe emocionet tuaja, ka edhe rritje në punë në horizont.

Shigjetari-Edhe vetëm për të provuar sharmin tuaj, përpiquni të përfshiheni, për të inkurajuar një takim, dashuria në këtë periudhë për ju është e pamatur. Kini kujdes, megjithatë, të mos e ekzagjeroni dhe të mos e lini të sigurtën për të pasigurt.

Bricjapi-Ditët janë pak të lodhshme në punë, por ju pëlqen të punoni shumë dhe të fitoni bukën e gojës. Periudha intensive dhe e favorshme, por vetëm nëse fokusoheni në projekte që kanë vërtet kuptim për ju: çlirohuni nga të tepërt dhe jini të kujdesshëm ndaj atyre që flasin shumë, por nuk bëjnë asgjë.

Ujori-Sa më shumë t’i afrohemi shkurtit aq më mirë është për ju, kreativitet në lidhje sentimentale. Ajo që ka lindur tani do jetë e rëndësishme në muajt në vijim, edhe çështjet e punës do kenë zhvillime interesante, por fillimisht mendoni për dashurinë

Peshqit-Sot jeni të mërzitur, nervozë, nervozë, por edhe të ekzagjeruar: gjithë kjo agjitacion është faji i Venusit, por ditët e saj janë të numëruara, ndaj mbajini nën kontroll këto tensione dhe do të kalojnë së shpejti.

Të ngjashme