Kryefjala Logo

Cilat energji do të na shoqërojnë në këtë ditë dhe si do të fillojnë shenjat e horoskopit këtë fundjavë?

1 muaj më parë

Dashi-ndoshta nuk do keni shumë durim sot, hëna disonante kërkon garanci si në dashuri ashtu edhe në punë. Është një fazë e parë e nevojshme e rishikimit të marrëdhënieve, në të cilën do të thellohesh edhe më shumë brenda pak ditësh.

Demi-Ditë produktive. Nëse keni mosmarrëveshje ligjore ose personale, ato do të zgjidhen për më të mirën së shpejti ose në çdo rast deri në maj, profesionistët e lirë i kushtojnë vëmendje shpenzimeve.

Binjakët-Këto tensione planetare nuk janë të lehta për t’u menaxhuar, në këtë moment duhet të kuptoni se me kë keni të bëni, veçanërisht nëse personi që keni pranë ju duket i pakapshëm. Mos merrni asgjë si të mirëqenë dhe tregohuni të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët, duhet kujdes në këtë moment.

Gaforrja-Pas disa muajsh do të shijoni një qiell të bukur, por për momentin ka pak tension për të menaxhuar. Këto janë të gjitha testet e nevojshme për të prerë degët e thata në mënyrë që sythat e rinj dhe të mirë të rriten. Kujdesuni për mirëqenien tuaj.

Luani-Nëse në vitin 2023 i keni përfunduar marrëdhëniet e punës dhe po kërkoni diçka të re, së shpejti mund të shfaqet diçka e re dhe interesante. Në këtë moment shmangni konfliktet e reja në dashuri, tradhtia mund të hapë rrugën nëse një marrëdhënie është e frytshme.

Virgjëresha-Qielli juaj i bukur do të bëhet edhe më i bukur së shpejti, zgjoni aftësinë tuaj për veprim. Dashuria është më pak interesante për momentin, dyshimet sentimentale, por së shpejti do të përmirësohet.

Peshorja-Mundime të vogla, ju mendoni se veproni gjithmonë në të drejtë, por nuk bëheni kampionë të situatave të pamundura, sepse rrezikoni të ekzagjeroni dhe të vuani kritikat. Kujdes. Kujdesuni për trupin tuaj dhe kushtojini vëmendje shpërqendrimeve.

Akrepi-Ky qiell shton dëshirën për të dalë në punë, nëse keni përjetuar shumë provokime në dashuri, tani është koha për t’u pajtuar.

Shigjetari-Ky qiell punon për punë, synime të reja në horizont. Së shpejti përmirësime të reja në dashuri dhe zhvillime të rëndësishme, por kujdes nga grindjet e zakonshme me Binjakët dhe Virgjëreshën.

Bricjapi-Yjet do t’ju japin shtysë të mëtejshme së shpejti, me këtë forcë askush nuk mund t’ju ndalojë. Nëse keni përjetuar një krizë, mund të shëroheni. Ju vetëm duhet të zgjidhni atë që dëshironi, sepse me këta yje mund të bëni gjithçka.

Ujori-Duke pritur fatin e shkurtit, kujdesuni për këtë lodhje, nuk ndaleni kurrë, por kur nuk ndiheni të përfshirë, ose kur ndjeni një imponim, thuani mjaftueshëm dhe shkëputeni, kështu që ndonjëherë rrezikoni plogështi për shkak të mungesës së pasionit. E diela dita më e mirë e fundjavës.

Peshqit-Janari është një muaj që për ju fillon në mënyrë të shkujdesur, por përfundon mirë. Shmangni konfliktet dhe prisni fundin e muajit sepse shumë gjëra do të zgjidhen. Jini të durueshëm. Për punë, detyra të reja, qoftë edhe të vogla, por të kënaqshme.

Të ngjashme