Kryefjala Logo

Çifti i horoskopit që nuk e durojnë dot njëri tjetrin

8 Maj, 2022 | 4:03 pm

~Ujori dhe Gaforrja ~
Ujori e do shumë lirinë dhe privatësinë e tij, ndërsa Gaforrja nga ana tjetër priret të jetë kërkuese.

Jo vetëm kaq, por në përgjithësi Gaforret kërkojnë shumë dashuri, ledhatime dhe të jenë në qender të vëmendjes,por Ujori është një egoist i përjetshëm që nuk mund t’ua ofrojë gjërat që ju dëshironi.

Prandaj ju këshillojmë të mos e lini veten të përfshiheni nga emocionet dhe euforia pasi me shumë mundësi raporti juaj nuk do të funksionojë për shumë gjatë.

Të ngjashme