Kryefjala Logo

Çfarë thotë moti i astrologut Paolo Fox për shenjat e horoskopit?

10 muaj më parë

Dashi-Mirë këtë të hënë për të jetuar dashurinë në maksimum dhe për të bërë plane për të ardhmen.
Për sa i përket punës, gjithçka po shkon mirë pavarësisht shumë gjërave për të bërë dhe stresit.

Demi-Në këtë ditë do të mund të kontrolloni forcën e marrëdhënies suaj. Hapuni me partnerin sepse është dita e duhur për ta bërë. Projektet e reja vijnë në punë.

Binjakët-Ditë e bukur për ndjenjat dhe për sa i përket punës, bëni kujdes të mos ju kaplojnë shumë ankthet përndryshe rrezikoni të bëni gabime vetëm për shkak të nervozizmit.

Gaforrja-Bëni kujdes në dashuri sepse mund të ketë pak probleme me partnerin. Në punë mund të ketë keqkuptime me kolegët.

Luani-Kjo periudhë nuk është ideale për dashuri, por mos u kapni nga humori i keq. Në punë ka një lodhje të fortë, përpiquni të merrni më shumë kohë për të rimbushur bateritë.

Virgjëresha-Në dashuri duhet të sqaroni disa gjëra që nuk shkojnë bashkë me partnerin dhe në punë vijnë lajme interesante.

Peshorja-Kjo është një ditë për t’u përdorur për të bërë plane të rëndësishme për të ardhmen e marrëdhënies suaj.
Në punë do mund të përballeni më mirë me vështirësitë.

Akrepi-Në dashuri ka shumë lodhje dhe shumë keqkuptime me partnerin.
Në punë duhet të bëni zgjedhje…

Shigjetari-Në dashuri do të duhet të merret një vendim sepse mbajtja e dy njohjeve nuk është më e qëndrueshme.
Në punë tregohuni ambicioz sepse yjet po ju buzëqeshin.

Bricjapi-Në dashuri ka disa vështirësi, duhet të kuptoni nëse ia vlen të ndiqni lidhjen tuaj apo jo.
Në punë duhet të keni durim, nuk është moment rozë.

Ujori-Në dashuri duhet të bëni zgjedhje radikale dhe për sa i përket punës prisni lajme të mira dhe ndoshta edhe një promovim.

Peshqit-Kjo është një periudhë e bukur për të përjetuar dashurinë në 360 gradë dhe për të qenë i përqendruar në punë, kjo është koha e duhur për të bërë një hap të madh në cilësi.

Të ngjashme