Çfarë thotë kjo e dielë për ju?Paolo Fox i shpjegon të gjitha

7 muaj më parë

Dashi
Sot do të jeni pak nervozë pasi gjërat mund të mos shkojnë ashtu sic dëshironi në dashuri.
Tregohuni të kujdesshëm në investime apo lëvizje të tjera financiare.

Demi
Sot është një ditë e mirë për dashurinë. E diela është e rëndësishme, veçanërisht me një Peshore ose Bricjap. Mos harroni seriozitetin në punë !
Binjakët
Falë ndikimit të Hënës, do të jeni mjaft të lumtur nga ana sentimentale. Bëni kujdes me paratë dhe kujdes të mos i nënvlerësoni propozimet e ardhshme.
Gaforrja
 Jeni nervoz në dashuri, por duhet të ruani qetësinë. Bëni kujdes në punë psi papritur mund të ketë ndryshime në momentin e fundit.
Luani
 Dita e sotme në dashuri është e çuditshme. Nëse jeni në dyshim për lidhjen tuaj, keni nevojë për paqe mendore. Puna nuk shkon shumë mirë por mundohuni të zbatoni të gjithë kërkesat që keni.
Virgjeresha
  Duhet të përfshiheni në dashuri.
 Yjet duan që ju të ndryshoni situatën e marrëdhënies. Në punë është një periudhë e mirë për të realizuar projekte, por kontrolloni llogaritë.
Peshorja
Harrojeni përplasjet në dashuri, keni mundësi të mëdha me një Shigjetar. Disa pasiguri mbeten në punë, por ka mënyra të lehta për ti rregulluar.
Akrepi
 Keni kaluar ditë aspak të mira në dashuri, por më në fund rikthehet qetësia.  Në punë duhet të mbani sa më shumë situatën nën kontroll por mos prisni mrekullinë.
Shigjetari
Sot është një ditë e mirë për dashurinë, veçanërisht nëse jeni në çift me një Peshore. Në punë duhet qetësi dhe kohë për të zgjidhur problemet. 

Bricjapi
Sot shmangni diskutimet në dashuri . Ruani nervat që të mos shpërtheni pasi situata do të ketë përmirësim në ditët në vijim.
Ujori
 Sot është një ditë e mirë për dashurinë. Prisni disa ndryshime në punë të cilat për momentin janë vetëm në letër.
Peshqit
 Ditë të mira për dashurinë po vijnë, sidomos për beqarët. Në punë, mund të zgjidhen debatet lidhur me paratë pasi mund të kryeni kontrata apo marrëveshje shumë të vlefshme.

Të ngjashme