Kryefjala Logo

Çfarë të bëni dhe mos bëni në fundjavë me parashikimin e Paolo Fox

1 vit më parë

Dashi-Në dashuri keni nevojë për më shumë qetësi, së fundmi nervozizmi ka qenë tepër dominues.
Në punë mund të ketë bllokime të vogla por asgjë të pakapërcyeshme.

Demi-Venusi dhe hëna e bëjnë ditën ideale për të përjetuar emocione të forta.
Në punë është më mirë të përveshni mëngët dhe të filloni të përballeni me problemet.

Binjakët-Ka pak pasiguri në dashuri dhe nuk jeni plotësisht të lumtur.
Në punë është më mirë të mos entuziazmoheni por ti merrni gjërat me qetësi.

Gaforrja-Kjo ditë ka të bëjë me ballafaqimin e dashurisë ndaj mos kini frikë të thoni atë që mendoni për partnerin tuaj.
Kushtojini vëmendje çështjeve të parave në punë.

Luani-Nëse jeni ende beqarë atëherë do të keni mundësinë të përjetoni aventura dashurie interesante.
Në punë më në fund po filloni të gjeni ekuilibër.

Virgjëresha-Hëna ju jep një dorë nga sfera sentimentale.
Të gjithë në punë ju besojnë prandaj vazhdoni kështu.

Peshorja-Dielli ndriçon qiellin tuaj dhe sjell një qetësi të bukur në dashuri.
Ka shumë gjëra që për tu zgjidhur në punë por me ndihmën e një pakice të besuar do të jeni në gjendje të bëni gjithçka.

Akrepi-Një energji e bukur kthehet në dashuri ndaj shijoni të gjitha.
Kujdes nga kolegët në punë sepse mund t’ju shqetësojnë më shumë sesa prisnit.

Shigjetari-Është më mirë të qëndroni të qetë në dashuri dhe të shmangni grindjet e papritura me partnerin.
Në punë jeni plot dëshirë për të bërë mirë dhe ju mbështet në rritjen tuaj profesionale.

Bricjapi-Kjo ditë ju shtyn të reflektoni thellë për situatën tuaj sentimentale.
Në punë ka ardhur një kohë shumë stimuluese dhe ju jeni të lumtur për këtë.

Ujori-Nëse është që ju intereson kjo është koha e duhur për t’ja shprehur.
Në punë vetëm kujdes mos mbani dy kunguj nën një sqetull.

Peshqit-Duhet të shtrëngoni dhëmbët sepse sot dhe në fundjavën e ardhshme ka një rënie të vogël në dashuri.
Në punë ka lodhje por duhet të qëndroni të qetë dhe të vazhdoni përpara.

Të ngjashme