Kryefjala Logo

Çfarë sjell dita e martë sipas astrologut Paolo Fox?

3 Tetor, 2023 | 10:38 am

Dashi-Kjo ditë ofron më shumë emocione edhe nëse ka ende pak konfuzion në jetën tuaj. Ka disa skaje të lirshme për t’u zgjidhur dhe disa vonesa në punë. Pavarësisht kësaj, ju keni një dëshirë të madhe për t’u përfshirë.

Demi-Kushtojini vëmendje disa problemeve familjare me të cilat duhet të përballeni, por përveç kësaj i juaji është një qiell interesant veçanërisht për dashurinë dhe rikuperimin fizik. Punoni fort për të rizbuluar pak pasion në çift dhe përdorni energjinë tuaj të rinovuar për të bërë diçka të bukur vetëm ose me partnerin tuaj.

Binjakët-Ka ardhur koha të çliroheni nga një barrë. Dëshira për të bërë është e madhe, si dhe dëshira për të reaguar dhe për këtë arsye për t’i dhënë dritën jeshile projekteve, aktiviteteve të reja dhe propozimeve të reja. Në dashuri duhet të gjeni pak qetësi.

Gaforrja-Ky muaj fillon me disa vështirësi pune. Do t’ju duhet të luftoni këto ditë, por do të jetë një luftë e nevojshme dhe e frytshme. Muajt ​​e ardhshëm do të jenë më të mirë për çështje profesionale.

Luani-Sot ndjeni një agjitacion të fortë në ajër, por në fund do të mund ta përdorni në avantazhin tuaj. Ju keni projekte të rëndësishme në linjë, kështu që ndjeni përgjegjësinë për të bërë gjithçka mirë dhe për të provuar vlerën tuaj. Dashuria kërkon më shumë kujdes.

Virgjëresha-Kjo është një ditë rikuperimi ndaj qëndroni larg situatave të komplikuara. Pas pak ditësh Afërdita do të jetë në shenjë dhe do të qëndrojë aktive në muajt e ardhshëm, kështu që lajme të mira në frontin sentimental. Mirëkuptimi me partnerin kthehet.

Peshorja-Ka ende shumë agjitacion dhe Marsi në shenjën tuaj sjell edhe shqetësime fizike. Mundohuni të rifitoni energjinë për t’u rikthyer në rrugën e duhur më të fortë se kurrë.

Akrepi-Kjo javë fillon me pak agjitacion, por mos u shqetësoni sepse është e fundit me Venusin kundër saj. Zgjidhje të bukura do të vijnë në javët e ardhshme, por edhe disa sakrifica të nevojshme. Dashuria do të shkëlqejë përsëri.

Shigjetari-Sot dëshironi të hiqni qafe një barrë kështu që bëjeni por kini kujdes që të mos debatoni me ata që ju rrethojnë. Hëna e kundërt rrit tensionin ndaj përpiquni të qëndroni të qetë dhe t’i kushtoni vëmendje fjalëve. Stresi do të ndihet edhe në nivel fizik.

Bricjapi-Ka diçka që nuk shkon sot që sjell një moment të vogël ngecjeje në jetën tuaj. Në dashuri keni nevojë për kujdes dhe përpiquni të jeni më të arsyeshëm në zgjedhjet e partnerit, jo të gjithë e meritojnë besimin tuaj.

Ujori-Ky është një moment lodhjeje dhe nervozizmi, por hëna sot do t’ju japë një dorë për t’ju gëzuar. Ju jeni duke përjetuar një moment kaosi në punë dhe dashuria është ende në disavantazh, por së shpejti do të rizgjohet.

Peshqit-Kjo është një ditë reflektimi për ju. Në punë ka disa vështirësi dhe disa çështje për të zgjidhur. Sot është më mirë të shmangni konfliktet dhe të mbani larg nervozizmin. Dashuria mund të jetë zgjidhja e duhur.

Të ngjashme