Kryefjala Logo

Çfarë rezervon fundjava?Zbulojeni me astrologun Paolo Fox

28 Tetor, 2022 | 10:48 am

Dashi-Kjo ditë është e shkëlqyer për një rikuperim në dashuri.
Hëna u jep dorë çifteve që duan njëri-tjetrin por edhe beqarëve.
Në punë ka akoma për të rregulluar.

Demi-Në dashuri ka diçka që nuk funksionon dhe situata duhet të zgjidhet sa më shpejt.
Në punë ka ndryshime në horizont.

Binjakët-Mos u pushtoni nga nervozizmi në dashuri dhe në punë jeni plot me punë për të bërë, por duhet të ndani edhe një moment për veten tuaj.

Gaforrja-Mos i ktheni hapat pas në dashuri sepse do të ishte një gabim.
Në punë nuk jeni shumë të fokusuar ndaj bëni kujdes.

Luani-Mos e provoni një dashuri vetëm për një moment krize por filloni të besoni marrëdhënien tuaj.
Në punë mund të ketë diskutime me shefat.

Virgjëresha-Kjo ditë është perfekte për të zgjidhur problemet e zemrës që po ju stresojnë së fundmi.
Mund të ketë disa komplikime të vogla në punë.

Peshorja-Në dashuri mos bini në provokimet e partnerit përndryshe do të përfundoni duke u grindur rëndë.
Në punë gjithçka po shkon mirë(më në fund).

Aktepi-Ju doni vetëm njerëz të ndershëm pranë jush kështu që vazhdoni të kërkoni në këtë drejtim.
Në punë nuk është koha për të rrezikuar.

Shigjetari-Hapuni me të dashurit tuaj dhe tregojini atij dashurinë tuaj.
Në punë dita është perfekte për të bërë kërkesa.

Bricjapi-Nëse prej disa kohësh jeni në krizë me partnerin, mund të rregulloni gjithçka .
Në punë mund të keni takime shumë interesante dhe të dobishme për të ardhmen.

Ujori-Në dashuri mos humbisni kohë me ata që nuk ju pëlqejnë ose nuk jua kthejnë dashurinë.
Në punë ka ulje-ngritje, duhet të tregoni durim.

Peshqit-Dashuria po lulëzon nëse keni personin e duhur pranë jush.
Në punë duhet të bëni zgjedhje dhe të ndryshoni diçka.

Të ngjashme