Kryefjala Logo

Çfarë princeshe jeni në horoskop sipas shenjës se horoskopit

2 vite më parë

Dashi-Megi
Megi është heroina e filmit vizatimor ‘Herkuli’.
Luftëtare , e fortë dhe krenare. Bën Herkulin të bjerë pas saj siç nuk bëri dot asnjë armik.

Demi-Hirushja
Durimi dhe dinjiteti i Hirushes përfaqëson këtë shenjë bashkë me bukurinë që e karakterizon.

Binjakët-Tiana
Princesha që dashuron bretkosën dhe zbulon se është princi.Edhe binjaket hidhen në dashuri dhe dalin të fituar.

Gaforrja-Pokahontas
E zgjuar,e shkathët,emocionale dhe e pavarur.Të gjithë mund të dashurohen me një gaforre.

Luani-Mulan
Luftarake,e fortë,e vendosur, e ndjeshme dhe e pathyeshme.Edhe në film me siguri ka shenjë luanin.

Virgjëresha-Bella
Bella që dashuron bishën.Ajo shkon në kështjellë,ndryshon gjithçka dhe nis një epokë të re.

Peshorja-Aurora
Jetojnë mes ëndrrave dhe realitetit.Duan dashurinë por presin të duhurin që ti “zgjojnë”

Akrepi- Xheni
Cila vajzë do linte qytetin për xhunglën se ra në dashuri me Tarzanin?Jo çdokush,por Xheni dhe një shenjë e Akrepit,po!

Shigjetari-Rapunzeli
Rebelja që e gjen mundësinë të takojë personin që dashuron edhe nga maja e një kulle.Kjo je ti shigjetar.

Bricjapi-Jasmina
E bukur,karizmatike dhe sensuale.E dini çfarë doni dhe nuk druheni të shkoni ta merrni.

Ujori-Ariel
Të gjithë i duam sirenat.Pa e ditur nëse egzistojnë vërtet madje!Kështu dhe ju jeni të dashura nga të gjithë.

Peshqit-Borëbardha
Të ëmbla dhe punëtore.Të duruara dhe të sjellshme gjithmonë por me një ndryshim:Ju jeni më të bukura!

Të ngjashme