Kryefjala Logo

Çfarë parashikon Paolo Fox në këtë ditë me shi?

10 Prill, 2022 | 11:43 am

Dashi-Një ditë me tension në dashuri por nuk ka asgjë për tu shqetësuar. As puna nuk duket se po ecën..

Demi-Të martuarit janë të nevrikosur sepse ju duket sikur i mbajnē të gjitha përgjegjësitë vetë.
Fati është në punë vetëm nëse ke ide të reja.

Binjakët-Mund të njihni dikë nga një vend që nuk keni qenë më parë.
Në punë keni nevojë për forca të mëdha pasi mund të fillojnë projektet.

Gaforrja- Beqarët duhet të dalin dhe të gjejnë dashurinë por me kujdes se mund edhe të mërziteni.
Në punë nuk është turp të kërkosh ndihmë.

Luani-Është koha juaj,ju qesh fati dhe dashuria.Bëni çfarë të doni sepse yjet ju lejojnë.Puna ecën për mrekulli!

Virgjëresha-Problemet e vogla në dashuri nuk do të zgjasin. Nëse jeni në lidhje me Shigjetarin do të keni më pak mundësi për të qenë bashkë.

Peshorja-Mos u tundoni nga ish-i dhe të braktisni atë që keni.
Puna kërkon kujdes sepse ka probleme.

Akrepi-Kujdes me durimin në debatet me partnerin dhe tregoni maturi.
Puna ka pak ngatërresa.

Shigjetari- Një ditë e veçantë në dashuri por do të keni debate për një gabim që të tjerët thonë se i keni bërë ju.
Sot do keni ide të reja për nesër në punë.

Bricjapi-Adhuroni stabilitetin,keni nevojë për partner inkurajues në jetën tuaj.
Në punë keni fat sidomos pas një muaji të vështirë.

Ujori-Beqarët mund të thonë atë që mendojnë por kini kujdes nga diskutimet. Qëndroni larg kontratave të paqarta në punë.

Peshqit-Beqarët kanë takime pozitive. Në punë do të shkëlqeni në projektin me të cilin jeni lodhur prej kohësh.

Të ngjashme