Kryefjala Logo

Çfarë na pret kur t’i rikthehemi punës dhe ritmeve normale të përditshmërisë?

8 Janar, 2024 | 8:38 am

Dashi-Ju jeni ndër protagonistët, i vetmi provokator është Marsi, por kjo tregon për çështjet e parave që duhen zgjidhur, për çdo gjë tjetër fitore! Ditë të bukura për të folur për dashurinë, përfitoni prej saj.

Demi-Ju keni disa konflikte ekonomike për të zgjidhur, ka nevojë për të rregulluar, riparuar dëme ose një situatë të diskutueshme që po shkakton ndonjë problem. Yjet përmirësohen ngadalë, ndaj jini optimistë dhe bëni zgjedhje vetë pa dëgjuar të tjerët.

Binjakët-Sot jeni pak të nënshtruar. Nëse keni probleme të vogla personale ose me të afërmit, duhet të jeni pak të kujdesshëm: jeni nën stres dhe kur jeni nervoz e rrezikoni. I qetë.

Gaforrja-Në dashuri dhe në punë ka zgjedhje për të bërë, për mendimin tim je mirë, angazhohu të presësh degët e ngordhura për të marrë një sërë konfirmimesh për të ardhmen.

Luani-Qiell i bukur për t’iu përkushtuar dashurisë. Edhe dyshimet për punën janë pozitive, nëse jeni në kërkim të zgjidhjeve të reja, diçka po lëviz por zgjedhjet e mëdha do të bëhen nga fundi i majit.

Virgjëresha-Sot janë ditë të lodhshme dhe rreth jush keni njerëz që ju vendosin një fole në rrota, ndaj rrezikoni të zemëroheni, qëndroni të qetë sidomos me Shigjetarin, Peshqit dhe Binjakët.

Peshorja-Yjet ju kërkojnë të tregoni forcë dhe guxim. Situata e tensionuar për formën kështu që duhet të kujdeseni për veten, të zgjidhni disa sëmundje, të bëni kujdes të mos e teproni.

Akrepi-Situata e miqësisë është e rëndësishme, ndoshta dikush ju thotë gjëra private, duke ju zemëruar, duke pasur parasysh se sa kujdeseni për privatësinë tuaj. Por në secilin prej jush ka një psikolog, do të jeni në gjendje të kuptoni arsyet pse njerëzit përreth jush veprojnë.

Shigjetari-Periudha e fuqisë. Marrëdhëniet janë të rëndësishme, vitalitet i madh dhe dëshira për t’u përfshirë. Të gjithë planetët janë për ju.

Bricjapi-Kjo javë hapet mirë për ju, të gjitha dyert janë të hapura nga pikëpamja astrologjike, atëherë kjo do të varet nga aftësitë tuaja. Rikuperoni sëmundjet e vogla fizike.

Ujori-Shërim, qoftë edhe në ndjenja. Ju dëshironi dashuri të lirë pa kufizime, por gjithmonë ekziston dëshira për të mbështetur dikë. Duhet të gjesh një rrugë të mesme.

Peshqit-Java po fillon paksa konfuze, sidomos në punë. Sot dhe nesër jeni shumë nervozë dhe rrezikoni të zemëroheni për gjënë më të vogël, ndaj ju rekomandoj të shmangni situatat komprometuese.

Të ngjashme