Kryefjala Logo

Çfarë është interesante në një ditë me shi?Parashikimet e Paolo Fox!

23 Nëntor, 2022 | 10:47 am

Dashi-Lajme të mira për beqarët e shenjës, mund të keni një takim shumë interesant.
Në punë vjen një pikë kthese e bukur që do t’ju bëjë të bëni atë kërcimin e shumëpritur në cilësi.

Demi-Përpiquni të mos e neglizhoni shumë partnerin tuaj dhe në punë është më mirë të mos thoni gjithçka që mendoni, përpiquni ta bëni gjithçka me qetësi.

Binjakët-Kjo është një periudhë mjaft e veçantë për ndjenjat, do të ishte më mirë të përqendroheni në diçka tjetër sepse rreziku është vetëm të bëni dëm.
Mos u ekspozoni shumë në punë.

Gaforrja-Më mirë të hedhësh të kaluarën pas vetes dhe të shikosh vetëm të tashmen në dashuri.
Nga ana profesionale, është një kohë e mirë.

Luani-Në dashuri do të ishte mirë të mos shkoni shumë larg, sidomos nëse nuk jeni dakord me partnerin.
Në punë ndiheni të mbingarkuar nga shumë angazhime.

Virgjëresha-Përpiquni të largoni ata që nuk e meritojnë të jenë pjesë e jetës suaj, ndonjëherë prerja e degëve të thata është zgjidhja më e mirë.
Një fazë e mirë rikuperimi fillon në punë.

Peshorja-Kjo është një ditë shumë e qetë në dashuri, shijoni gjithçka .
Në punë ka mundësi të reja për t’u kapur.

Akrepi-Ka ardhur koha të filloni të mendoni për një jetë për dy dhe jo më vetëm për një.
Në punë ka diçka për të rregulluar.

Shigjetari-Ka ardhur koha të eliminoni tensionet e dashurisë dhe ta jetoni çiftin me më shumë qetësi.
Në punë duhet të përballoni me guxim ndryshimet.

Bricjapi-Po përjetoni një moment lavdie, por dashuria është ende pak prapa. Mundohuni të kuptoni pse nuk mund të gjeni personin e duhur.

Ujori-Sot mund të keni një takim interesant ndaj mos qëndroni brenda.
Është një moment shumë i shkëlqyer në punë, tregojuni të gjithëve se çfarë mund të bëni.

Peshqit-Përpiquni të kuptoni se çfarë dëshironi në të vërtetë nga partneri juaj dhe filloni të bëni plane për të ardhmen. Në punë ka pak rrëmujë për shkak të shumë gjërave për të bërë por do arrini të përfundoni gjithçka.

Të ngjashme