Kryefjala Logo

Çfarë duhet të presim nga një ditë pushimi?Na e thotë astrologu Poalo Fox

7 Janar, 2024 | 10:59 am

Dashi-Edhe një herë ju bëj thirrje të veproni. Kjo e diel do të jetë produktive edhe për ju në nivelin e mendimeve, dijeni se duhet bërë më shumë në këtë moment. Marsi ju shqetëson, kushtojini vëmendje arsyeve të kontrastit.

Demi-Mos u izoloni. Mundohuni të çoni përpara atë që besoni, mos dëgjoni të tjerët, madje edhe ata që ju duan ndonjëherë, për t’ju ndihmuar, vetëm t’ju ngatërrojnë. Nëse keni një çështje ligjore për të zgjidhur, kujdesuni për të deri në mes të majit.

Binjakët-Kjo e diel ju sjell mundësi të mira. Ditët e fundit, mes dhjetorit dhe janarit, keni përjetuar tensione dhe shqetësime që ende ndihen. Megjithatë, ju paralajmëroj se e hëna dhe e marta do të jenë ditë të lodhshme, pikërisht sepse ka diçka për të sqaruar.

Gaforrja-Mund të zemëroheni me veten tuaj nëse mendoni se keni bërë zgjedhje të këqija. Xhelozia ndonjëherë është e drejtë, por mund të bëhet një thikë me dy tehe, ndaj gjeni masën e duhur. Nëse keni pasur një përballje në nivel sentimental në dhjetor, maturia në dashuri është ende e nevojshme.

Luani-Venusi ju do, ky qiell është i rëndësishëm për marrëdhëniet. Kjo është një periudhë në të cilën duhet të reflektoni për atë që është e rëndësishme, profesionistët e pavarur mbi të gjitha jetojnë në një lloj pavendosmërie sepse nuk kanë ende një projekt të qartë për t’iu përkushtuar qartë këtë vit.

Virgjëresha-Keni ende konflikte për të zgjidhur. Jeni argumentues, prisni përgjigje por po rifitoni besimin e madh tek vetja dhe tek e ardhmja. Ata që kanë biznesin e tyre mund të jenë veçanërisht me fat në pjesën e dytë të këtij muaji.

Peshorja-Mbështetja në Venus është e rëndësishme, edhe sepse ju duhet të rikuperoni energjinë fizike. Keni shumë projekte për të realizuar, por fillimisht duhet të ribalanconi jetën tuaj. Kushdo që kërkon një ndjenjë të vërtetë mund ta gjejë atë.

Akrepi-Shikoje të ardhmen me pozitivitet. Nëse një dashuri ka lindur në dhjetor, çojeni përpara. Hëna në shenjën tuaj, sjell njohuri dhe në përgjithësi jeni në rikuperim të plotë. Po vijnë emocione të reja.

Shigjetari-Ky Venus ka fuqinë për të rigjallëruar marrëdhëniet, është e rëndësishme të rikuperoni emocionet pozitive. 2024 ndoshta do t’ju sjellë një ndryshim në rol ose jetë dhe kjo mund të tregojë gjithashtu se disa njerëz që keni pranë jush tani nuk do të jenë të njëjtët pas disa muajsh.

bricjapi-os e nënvlerësoni dashurinë, Marsi zgjon pasionin dhe ndoshta ju bën të rivlerësoni dikë që ka mbetur pas. Është një fazë në të cilën ju kërkoni ekuilibër mes punës dhe jetës private.

Ujori- A jeni gati për lajmet? Marrëdhëniet e punës apo personale do të ndryshojnë deri në maj, por do të ketë një qiell të rëndësishëm ndaj mos kini frikë të ndryshoni jetën tuaj, madje të hiqni dorë nga diçka.

Peshqit-Dyshime për dashurinë? Nëse jeni zemra të vetmuara, bëni durim deri në fund të muajit. Unë shoh që jeni të torturuar në ndjenjat tuaja, ju duhet të gjeni një person që ju jep qetësi. Xhelozitë dhe dyshimet, ndoshta të tepruara. Sot është një ditë e mirë për të qartësuar zemrën tuaj.

Të ngjashme