Çfarë duhet të dini për shenjën tuaj nga astrologu Paolo Fox

1 javë më parë

Dashi-Hëna është në anën tuaj sot ndaj përfitoni nga kjo ditë.
Në punë mos u nxitoni pasi çdo gjë ka kohën e vet dhe duhet të mbyllni punën e dikujt

Demi-Përpiquni të mos hidhni hapa të nxituar,gjithçka duhet mbajtur nën kontroll. Në punë mundësitë nuk mungojnë, por ndjeni se dikush ka bërë padrejtësi me ju

Binjakët-Mundohuni të dilni me njerëz të rinj sepse marrëdhënia mund të jetë e veçantë.
Gjithsesi, nëse keni nevojë të sqaroni diçka, përpiquni ta bëni pas fundit të muajit. Në punë jeni duke pritur për një lajm të mirë.

Gaforrja-Në dashuri jeni pak nervoz dhe keni nevojë të qartësoni zemrën. Në punë gjithçka ka ndryshuar dhe nuk jeni më të sigurt dhe kjo ju frikëson

Luani-Situata astrologjike është interesante në dashuri dhe Hëna është me ju.
Në punë gjithçka varet nga vullneti juaj dhe mënaqësia nuk do të mungojë

Virgjëresha-Në dashuri jeni në një krizë, por së shpejti gjithçka do të rregullohet.
Në punë ju duhen disa burime financiare për të zhvilluar projekte të reja.

Peshorja-Dita në dashuri premton mirë dhe së shpejti do t’ju duhet të bëni një zgjedhje shumë të rëndësishme.
Në punë përpiquni të punoni më shumë dhe të krijoni marrëdhënie të reja.

Akrepi-Në dashuri po vini në dyshim ndjenjat tuaja dhe po testoni partnerin sepse juve ju pëlqen të ngacmoni.
Në punë tensionet nuk mungojnë por ju përpiquni të kontrolloni shpenzimet

Shigjetari-Afërdita do jetë kundër jush për disa orë ama në dashuri pak nga pak do të zgjidhen të gjitha keqkuptimet.
Në punë do ju duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme.

Bricjapi-Ditët në dashuri janë premtuese dhe në fundjavë qielli do t’ju buzëqeshë. Në punë nuk mund të thuash gjithmonë po nëse diçka nuk të pëlqen por ta refuzosh.

Ujori-Në dashuri largoni keqkuptimet pasiduhet të ecni përpara dhe të ndiqni zemrën tuaj.
Në punë tani do mund të thoni mjaft dhe se nuk e duroni dot më një situatë të tillë.

Peshqit-Në dashuri sot përpiquni të sqaroheni.
Në punë keni shumë punë për të përfunduar dhe pasdite lodhja do të ndihet.

Të ngjashme