Kryefjala Logo

Çfarë duhet të bëni sot?E di astrologu Poalo Fox

2 Maj, 2023 | 10:27 am

Dashi-Sot do t’ju duhet të nxirrni pak grintë për të përballuar rikthimin në punë që do të jetë kërkues. Kini kujdes sepse në dashuri mund të ketë disa grindje me partnerin tuaj, ndoshta të lidhura me mungesën tuaj.

Demi-Kjo ditë do t’ju vërë paksa në provë nga pikëpamja profesionale, por ka ardhur koha për ndryshime.
Në dashuri, nëse jeni duke kërkuar për një shpirt binjak, prisni ta gjeni në rrethin tuaj të miqve.

Binjakët-Keni nevojë të madhe për qetësi, ndaj përpiquni të organizoni rutinën tuaj për të shmangur stresin e tepërt. Në punë mos lejoni që ankthi i performancës t’ju pushtojë dhe në dashuri përpiquni të jeni me ata që ju kuptojnë.

Gaforrja-Keni nevojë për një ndryshim si në dashuri ashtu edhe në punë. Mundohuni të filloni nga vetja dhe qëllimet tuaja dhe mos u ndikoni nga mendimet e të tjerëve.

Luani-Sot jeni veçanërisht të shqetësuar, por në fund të fundit sapo ka filluar një muaj i cili do të jetë i vështirë për ju. Në punë do ju duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme si dhe në dashuri por e rëndësishme është të gjeni një ekuilibër të brendshëm.

Virgjëresha-Ka ardhur koha t’i dëshmoni të gjithëve vlerën tuaj. Ju ndjeni një dëshirë të fortë për të udhëtuar dhe për të pasur përvoja të reja, kështu që filloni të shikoni përreth për të gjetur një destinacion për të arritur.

Peshorja-Kushtojini vëmendje kësaj dite mjaft problematike. Jeni pak në ankth edhe për punë edhe për dashuri por mos u shqetësoni çdo gjë do shkojë mirë, keni nevojë për durim.

Akrepi-Ky horoskop është fjalë e mundësive të shkëlqyera të punës, por edhe e një mbështetjeje të këndshme nga yjet e dashuruar. Ka ardhur koha për të korrur frytet e angazhimit tuaj.

Shigjetari-Sot dita ju sheh plot energji dhe gati për të arritur qëllimin tuaj të ri të jetës. Në punë është një periudhë optimale dhe në dashuri, nëse jeni të sinqertë me veten, do të arrini të gjeni një ekuilibër të mirë.

Bricjapi-Ka disa pengesa të vogla pune për t’u përballur sot, por do të arrini t’i bëni në mënyrën më të mirë. Dashuria fillon të japë disa emocione, besoni instinkteve tuaja.

Ujori-Fillon një muaj që flet si për punën ashtu edhe për stabilitetin sentimental, ndaj shijoni këtë moment sigurie pa shumë frikë.

Peshqit-Një moment fati i madh po vjen. Me të vërtetë duket se jeni në kulmin e karrierës por edhe të dashurisë, përpiquni të ruani këtë optimizëm që ju bën njerëz më të mirë.

Të ngjashme