Kryefjala Logo

Çfarë duan shenjat e horoskopit nën çarçafë për të qënë të lumtur?

2 vite më parë

Dashi-Pasioni i tyre mbizotëron.Kënaqësia më e madhe e një Dashi është të kënaqë partnerin.

Demi-Dëshirojnë që partneri ti dominojë me lojra prangash ose sy mbyllur.

Binjakët-Duan fjalë të pista dhe shumë paralojë.

Gaforrja-I pëlqen ta bëjë nën ujin e ngrohtë të dushit

Luani-Duan që partneri t’ju plotësojë çdo tekë në shtrat dhe mendojnë veç për vete.

Virgjëresha-Ju pëlqen të jenë duke kryer marrëdhënie në një vend ku mund të kapen mat

Peshorja-Të hapur ndaj çdo pozicioni të ri dhe pak egër i bën më të lumturit.

Akrepi-Janë ekspertë.Bëjnë gjithçka dhe e bëjnë perfekt!

Shigjetari-I duan shumë lodrat e intimitetit.

Bricjapi-Duan të provojnë gjithçka që t’ju duket si aventurë

Ujori-Pyesni çfarë kanë fetish dhe bëheni me një ujor

Peshqit-Imagjinatë e shfrenuar!Bëni çfarë të doni me ta

Të ngjashme