Kryefjala Logo

Britney Spears kundër mamasë së saj.Çfarë fshihet pas fotos ikonike me Paris Hilton?

1 vit më parë

Britney Spears ka akuzuar nënën e saj, Lynne Spears, se ishte e egër me të pasi ajo u kthye vonë në shtëpi nga një festë, ndërsa Lynne kujdesej për dy djemtë e saj.

Në një postim të fundit në Instagram, Britney thirri nënën e saj për mosmarrëveshjen pasi më parë kishte akuzuar Lynne se ishte abuzive ndaj saj dhe planifikonte të gjithë konservatorin pas shpinës së Britney.
Britney Spears pretendon se Lynne “i ra me shuplakë” pas një nate feste.

“Hera e parë që mora shuplakë ishte një natë kur Paris Hilton dhe Lindsay Lohan më lanë në shtëpinë time në plazh me foshnjat e mia”, ka treguar këngëtarja në postimin në Instagram.
“Nëna ime po shihte Jayden dhe Preston…po,unë festova deri në orën 4 të mëngjesit dhe nëna ime ishte e mërzitur !!!! Hyra brenda, ajo më shikoi dhe më dha një shuplakë aq fort sa nuk do ta harroj kurrë !!!”

Këngëtarja e “Toxic” ka treguar më tej se sherri mes saj dhe nënës ka ndodhur pasi ish-bashkëshorti i Britney-t dhe babai i dy fëmijëve të saj, Kevin Federline e braktisi atë.
Ajo e përfundoi postimin e saj, i cili shfaqte një klip të Jennifer Lopez-it duke i dhënë një shuplakë Jane Fonda-n nga filmi “Monster-in-Law”(Vjehrra monstër), duke shkruar se ajo “nuk do ta dijë kurrë” se si është ti japësh shpullē dikujt në fytyrë, duke u bërë thirrje fansave të saj të qëndrojnë me klas!”

Britney dhe Lynne Spears kohët e fundit kanë qënë aktive dhe jo në rrjetet sociale.
Nëna e këngëtares së fundmi u lut për faljen e Britney-t në një koment në Instagram më 1 tetor, pasi Britney shkroi në një postim të gjatë se “një falje e vërtetë do ta ndihmonte atë” mes përçarjes në familjen e saj.
“Më vjen shumë keq për dhimbjen tënde! Kam vite që më vjen keq!” Lynne u përgjigj.

“Të dua shumë dhe më mungon!” ajo vazhdoi, duke shtuar: “Britney, thellë brenda vetes e di sa shumë të dua dhe më mungon! Kërkoj falje për çdo gjë dhe gjithçka që të ka lënduar!”

Lynne e përfundoi komentin e saj duke iu lutur vajzës së saj që “të lutem ta zhbllokojë” në mënyrë që të dyja “të flasin … personalisht”.

Megjithatë, Britney u kundërpërgjigj nënës së saj, duke refuzuar të pranojë faljen e Lynne.
Në një postim vijues, i cili që atëherë është fshirë, këngëtarja i tha nënës së saj “merr faljen dhe shko vetë”, dhe përfshiu një citim nga Rita Mae Brown që thoshte: “Një nga çelësat e lumturisë është një kujtim i keq. .”

Në mbishkrimin e postimit, Britney shkoi pas familjes së saj për përfshirjen e tyre në konservatorin e saj 13-vjeçar.
“Për 13 vjet, më duhej të takohesha me mjekë çdo javë për të sjellë të kaluarën time, gjë që e përkeqësoi atë !!!”

Burimi:YourTango

Të ngjashme