Beso dhe kontrollo me astrologun Paolo Fox

5 muaj më parë

Dashi-Po jetoni një periudhë shumë të rëndësishme për punë e cila gjithashtu ju mban shumë të zënë.
Megjithatë, keni kokëfortësi të madhe dhe dëshirë për të dalë, ndaj do të arrini rezultate të shkëlqyera falë këtij angazhimi. Vetëm përpiquni të mos e neglizhoni dashurinë.

Demi-Bëni kujdes sepse kjo ditë ju sheh paksa grindavec dhe mund të shkaktojë disa diskutime si në dashuri ashtu edhe në punë. Mundohuni të mos turpëroheni dhe ruani qetësinë.

Binjakët-Sot dikush do të përpiqet të vendosë një fole në rrotat tuaja, por bëni kujdes.
Mbani larg instinktet dhe fjalët tuaja. Besoni instinkteve tuaja kur ju nxitet të bëni zgjedhje.

Gaforrja-Një moment shumë i rëndësishëm po vjen për ju ndaj bëhuni gati dhe përfitoni nga kjo fundjavë për të rikuperuar pak energji të humbur. Shijoni një moment relaksi të merituar.

Luani-Kjo ditë ju sheh sërish të fortë pas një periudhe mjaft të vështirë deri tani. Jupiteri në shenjën tuaj shkakton një ndryshim të këndshëm në jetën tuaj kështu që përgatituni të jetoni me më shumë qetësi. Dashuria është edhe më e mirë.

Virgjëresha-Përpiquni të shfrytëzoni sa më shumë këtë ditë për të rizbuluar pak pasion dhe siguri në dashuri. Në fakt kohët e fundit e keni lënë pak pas dore jetën dashurie për shkak të punës.

Peshorja-Ju jeni duke përjetuar një periudhë rikuperimi ndaj shijoni këtë moment qetësie, por përpiquni të mos e bëni gjithmonë gjithçka vetëm, të mbështeteni edhe tek të tjerët dhe t’i jepni më shumë hapësirë ​​dashurisë.

Arepi-Kjo ditë ju sheh veçanërisht krenarë, ndaj kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të tjerët sepse mund të ketë diskutime. Përfitoni nga fundjava për të përjetuar emocione të forta dhe për t’u çlodhur pak.

Shigjetari-Sot jeni më energjikë dhe vital se kurrë ndaj përfitoni nga fundjava për të bërë diçka të bukur. Një periudhë e fatit dhe fuqisë së madhe po vjen.

Bricjapi-Kjo periudhë është e bukur dhe sjell një frymë të këndshme pozitiviteti në jetën tuaj pas një periudhe të vështirë. Mundohuni të merrni vendime të rëndësishme për të ardhmen tuaj dhe mos harroni të gjeni kohë për dashurinë.

Ujori-Sot jeni pak të lodhur, bëni kujdes. Jeni plot angazhime dhe afate për të përmbushur dhe kjo po ju ndikon shumë nga pikëpamja emocionale.

Peshqit-Këtë fundjavë duhet t’ia dedikoni të gjitha dashurisë dhe rizbulimit të disa pasioneve në çift. Kujdes nga rikthimi i ndonjë ish-i që mund t’ju bëjë pak nervoz. Punë? Do ta mendoni të hënën.

Të ngjashme